BLINCAM ile Göz Kırparak Resim Çekmek Çok Kolay

0

Önemli anları kaçırmaktan sıkıldınız mı? Çevrenizde gelişen olayları fotoğraflamak için telefonunuzu çıkarma ile zaman mı kaybediyorsunuz? BLINCAM, tüm bu sorunlara bir çözüm getirmek içi sizlerle buluşuyor.

BLINCAM, herhangi bir gözlüğünüzün kenarına takılabilmektedir. Bu da elleriniz kirli veya doluyken sizlere direkt olarak fotoğraf çekme imkanı sağlamaktadır. Nasıl bir rahatlık kazandıracağını düşününce… Artık hiçbir anı kaçırmayacaksınız!

BLINCAM ile fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken ise göz kırpmaktır. Hayır, yanlış okumadınız. BLINCAM yalnızca gözünü kırpmanızla beraber anında fotoğraf çekerek tüm görüntüleri akılları telefonunuza aktarır ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sağlar.

Spontane fotoğraflar çekebilmenizi sağlayarak, aile ve arkadaşlarla geçirilen anlarda en çok ihtiyacınız haline gelen en eğlenceli şeylerden bir tanesi olacaktır. BLINCAM ile fotoğraf çekmenin en güzel yanlarından bir tanesi, yalandan poz vermelere son verecek olmasıdır. Çünkü haberim yoktu” veyahaberim yokmuş gibi çek” cümlelerinin hepsi gerçek oluyor. BLINCAM sahibi olan arkadaşınız varsa gerçek anlamda habersiz birçok fotoğrafınız olacak diyebilirim.

Evet, fotoğraf çekebilmek için gözlük takıyor olmanız gerekli. Ancak dert etmenize neden olacak hiçbir şey yok, 10 liralık gözlük çerçevesi dahi alsanız kafi. Kameranın en iyi yanı bu, diyebilirim. Ekstrem sporlarla uğraşırken veya yürüyüşe çıktığınızda gözlüğünüzü takarak ellerinizi kullanmadan, yalnızca bir göz kırpması ile inanılmaz kareler yakalayabilirsiniz.

Yalnızca 25 gram ağırlığında olan bu aygıtı gözlüğünüze taktığınızda, varlığını hissetmeyeceksiniz bile! 16 GB hafızaya sahip olmasıyla nedeniyle, içerisinde binlerce fotoğrafınızı barındırabilirsiniz. 2015 yılında fikrin ortaya çıkmasının ardından, ekip tekrardan toplanarak 2016’da bir prototip çıkarmıştır. Şimdi ise BLINCAM, internet sitelerinde destekçilerini ve ön siparişleri beklemektedir. Cihazın piyasa fiyatı 199 dolar olarak belirlenmiştir. Teslimat tarihi ise Nisan 2017 olarak tahmin ediliyor.

Ellerinizi kullanmadan harika fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan BLINCAM, gün içerisinde gördüklerinizi de yalnızca bir göz kırpması ile fotoğraflayabilmenizi sağlayarak inanılmaz kolaylık sağlamaktadır. İstenilen fiyatın ise piyasadaki bu tarz cihazlara göre oldukça uygun olduğunu belirtmeliyim. Ellerinizi kullanamadığınız anlarda fotoğraf çekebilme imkanı tanıyan BLINCAM, fotoğrafları anında telefonunuza aktararak arkadaşlarınızla da paylaşmanızı sağlamaktadır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz