Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Boğaz’da yarışan yelkenciler Nurol Life ‘Kick-Off’ partisinde buluştu

0 24

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın da sayılı etkinlikleri arasında bulunan ”Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016” yarışlarına katılan yelkenciler, Türkiye’de yelken sporunun duayen isimlerinden Bülent Atabay’ın onuruna düzenlenen ‘Bosphorus Cup Nurol Life Kick-Off’ partisinde bir araya geldi. Partinin ev sahipliğini üstlenen Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, sponsorluk desteği sağladıkları bu organizasyonla Türkiye ve İstanbul’u yelkencilikte bir adım daha ileriye taşıdıklarını söyledi.

Boğaz’da yarışan yelkenciler Nurol Life ‘Kick-Off’ partisinde buluştuYelken tutkunlarının ve spor meraklılarının heyecanla takip ettiği 15. Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 yarışlarına katılan yelken takımları ve sahipleri, Nurol GYO’nun organizasyonunda düzenlenen ‘Kick-Off’ partisinde bir araya geldi. İstanbul’a değer katan projeler kazandıran Nurol GYO’nun Seyrantepe’deki Nurol Life Projesi satış ofisinde gerçekleşen partinin ev sahipliğini Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu üstlendi.

Nurol GYO’nun sponsor olarak güç kattığı Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 organizasyonu kapsamında düzenlenen gecede Türkiye’de yelken yarışlarının duayen isimlerinden Bülent Atabay’a Türkiye’de yelken sporunun gelişimine sağladığı katkılar nedeniyle teşekkür plaketi takdim edildi.

Üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’nin su sporlarında uluslararası bilinirliğini daha etkin hale getirmesi gerektiğini belirten Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, sponsorluk desteği sağladıkları bu organizasyonla Türkiye ve İstanbul’u yelkencilikte bir adım daha ileriye taşıdıklarını söyledi. Yelken sporuna ilgi duyanların belli bir kültür ve gelir grubunu temsil ettiklerine dikkat çeken Hatipoğlu “Bu paha biçilemez tanıtım ve spor şenliğine adımızı yazdırmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu arada genç ve kıdemli yelkencileri buluşturduğumuz ve onuruna düzenlediğimiz bu gecede yapmış olduğu çalışmalarla Türkiye’ye yelkenciliği sevdiren Bülent Atabay’a katkıları için teşekkür ediyoruz “ diye konuştu.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.