Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bornova Green Fiyat Listesi

0 9

Bornova Green projesi, İzmir Bornova’da  2.000 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. İki blok olarak inşa edilen projede 96 daire yer alıyor.

 

Bornova Green Fiyat Listesi

Bornova Green ile yepyeni bir yaşam başlıyor!

“Bornova Green”, modern mimarisi, yeşil alanı, sosyal aktiviteleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Modern yaşamın gereklerini bilen ve aynı zamanda fonksiyonel, prestiji yüksek, genç ve yemyeşil bir proje Bornova Green…

Bornova Green Fiyat Listesi

Eşsiz güzelliklerinin yanında getirisi yüksek, ileriye dönük yatırım fırsatını da sunan bir proje…

Toplam 2000 m2 alan üzerinde tamamı 1+1 dairelerden oluşan; havuz, sinema, spor salonu, barbekü alanına sahip, seyir terasından şehri seyredebileceğiniz, kapalı – açık otoparkıyla, 24 saat güvenlikli, cafeteryası ve sosyal aktiviteleriyle dinamik bir yaşam sunuyor.

Bornova Green Fiyat Listesi

Ege ve Yaşar Üniversitelerinin yanıbaşında, Forum Bornova alışveriş merkezine yürüme mesafesinde, Ankara-İstanbul yollarının kesişim noktasında.

Fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Müşteri odaklı ödeme planıyla sizleri ev sahibi yapan HCP Yapı, bütçenize uygun peşin, sabit taksitli veya ara ödemeli esnek ödeme alternatifleriyle sizleri bekliyor.

1+1 Daireler 175.000 ile 205.000 TL

Dairelerin bölgede  900 TL ila 1.500 TL’den kiracı bulması bekleniyor. Bornova projesinde daireler ankastre ürünler, salon ve yatak odasında klima ile teslim ediliyor. Dairelerde ısıtma ve soğutma klimalarla sağlanacak.

Tel: 0 (232) 388 08 91

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.