Take a fresh look at your lifestyle.

Bu vatan ve bu millet sahipsiz değildir

Mimar ve Mühendisler Grubu anlamlı bir mesaj yayınladı

0 8

Türkiye’de yirmi yılı aşkındır meslek kuruluşu olarak faaliyet gösteren Mimar ve Mühendisler Grubu olarak bizler; 24 Ocak 2018 tarihli Türk Tabipleri Birliği ( TTB )’nin basın açıklamasına destek veren ve “ TTB yalnız değildir ” başlığı ile TMMOB tarafından kamuoyuna yapılan basın açıklamasını reddediyoruz.

TMMOB’un biz Mimar ve Mühendisler Grubu’nu temsil etmediğini kamuoyunun önünde ifade ediyoruz ve bu milletin ordusunun yalnız olmadığını, vatan evlatlarının Afrin’de uluslararası terör ve terör destekçilerine karşı verdiği savaşta yanında olduğumuzu basının ve kamuoyunun önünde ilan ediyoruz.

 

Suriye’de ve bölgede barışın tesis edilmesi, yurtlarını terk etmiş milyonlarca Suriye’linin tekrar evlerine dönmelerini ve barış içerisinde yaşamalarını amaç edinmiş bu harekâtta, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden uluslararası terör faaliyetlerine son vermeyi amaçlayan Türk ordusunun Afrin’e gerçekleştirdiği barışın sağlanması operasyonunu destekliyor ve milletin evlatları olan ordumuzun her bir neferinin burnu kanamadan görevlerini başarıyla tamamlayarak ülkesine salimen geri dönmesini temenni ediyoruz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More