Listeleri Karşılaştır

Bulut Orman Evleri Fiyat Listesi

İzmir’de yeni bir proje yükseliyor. Tanyer İnşaat tarafından İzmir Narlıdere’de hayata geçirilen Bulut Orman Evleri, doğanın yanı başında konforlu bir yaşam sunuyor. Üç yılda tamamlanması beklenen Bulut Orman Evleri’nin güney ve doğusu ormana, kuzeyi körfeze, batısı ise Ali Onbaşı Deresi’ne bakıyor. Toplam 116 konutun bulunduğu projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Bulut Orman Evleri Fiyat Listesi

400 bin TL’ye 2+1’ler

Az katlı ve dairelerin birbirlerinin manzarasını kapatmayacağı şekilde tasarlanan Bulut Orman Evleri’nde 1+1 daireler 280 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler ise 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, mini çarşı ve koşu pisti gibi sosyal alanlar da bulunuyor.

Bulut Orman Evleri nerede?

İzmir’de konumlanan Bulut Orman Evleri, Otoban çıkışına 7 dakika, Çeşme’ye 35 dakika, havalimanına 20 dakika, alışveriş merkezlerine 10 dakika ve 9 Eylül Üniversitesi’ne ise 10 dakika mesafede bulunuyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.