Take a fresh look at your lifestyle.

Bulut Orman Evleri Fiyat Listesi

0 22

İzmir’de yeni bir proje yükseliyor. Tanyer İnşaat tarafından İzmir Narlıdere’de hayata geçirilen Bulut Orman Evleri, doğanın yanı başında konforlu bir yaşam sunuyor. Üç yılda tamamlanması beklenen Bulut Orman Evleri’nin güney ve doğusu ormana, kuzeyi körfeze, batısı ise Ali Onbaşı Deresi’ne bakıyor. Toplam 116 konutun bulunduğu projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

<a href=Bulut Orman Evleri Fiyat Listesi" width="1158" height="555" />

400 bin TL’ye 2+1’ler

Az katlı ve dairelerin birbirlerinin manzarasını kapatmayacağı şekilde tasarlanan Bulut Orman Evleri’nde 1+1 daireler 280 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler ise 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, mini çarşı ve koşu pisti gibi sosyal alanlar da bulunuyor.

Bulut Orman Evleri nerede?

İzmir’de konumlanan Bulut Orman Evleri, Otoban çıkışına 7 dakika, Çeşme’ye 35 dakika, havalimanına 20 dakika, alışveriş merkezlerine 10 dakika ve 9 Eylül Üniversitesi’ne ise 10 dakika mesafede bulunuyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More