Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bulvar İstanbul'da Teslimler Nisan'da Basliyor

0 23

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bulvar İstanbul İş Ortaklığıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Bulvar İstanbul’da teslimler 7 ay öne çekildi.

Bulvar İstanbul'da Teslimler Nisan'da Basliyor

BULVAR İSTANBUL’DA TESLİMLER NİSAN’DA BAŞLIYOR YATIRIMCISINA %80 KAZANDIRDI, TESLİMLERİ 7 AY ERKENE ÇEKTİ

Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede erken teslim heyecanı yaşanırken, daire teslimleri Nisan ayında başlıyor.

Lanse edildiği günden itibaren büyük ilgi gören ve üst üste satış rekorları kıran Bulvar İstanbul’da sona gelindi. Başakşehir’in 1720 konut ve 26 ticari üniteden oluşan dev projesinde yaşam Nisan ayında başlıyor.

Bulvar, Göl ve Rezidans etaplarıyla her zevke hitap eden daire seçenekleri sunan projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 98’inin sahiplerini bulduğu projede son daireler 509.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

EMLAK KONUT GYO’NUN SATIŞ REKORTMENİ

110 bin metrekare alan üzerinde 850 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Bulvar İstanbul, Emlak Konut GYO projeleri arasında defalarca satış şampiyonu oldu. 2013’ün Kasım ayında satışa sunulan Bulvar İstanbul’da; 2013 Kasım – Aralık aylarında 311, 2014 yılında 990, 2015 yılında ise 400 dairenin satışı gerçekleştirildi.

YATIRIMCISINA %80’iN ÜZERİNDE PRİM KAZANDIRDI

Yüksek yatırım potansiyeline sahip konumuyla hızla değer kazanan Bulvar İstanbul, yatırımcısına lansman dönemi ile bugün gelinen nokta arasında %80’in üzerinde prim kazandırdı.

Müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunarken, karlı bir yatırıma da imza atmalarını sağladıkları için büyük memnuniyet duyduklarını belirten Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; “Bu bölge birçok dev yatırımın merkezi konumunda.

TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı Sağlık Kent, ve geçtiğimiz günlerde tamamlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bulvar İstanbul projemizi çevreleyen önemli noktalar. Bu bölge hızlı bir yükseliş trendine sahip.

Bizler de Bulvar İstanbul ile Başakşehir’in ilk prestijli konut projesini hayata geçirdik. Benzersiz konumu ve donatılarıyla kısa sürede başarılı bir satış grafiği yakaladık. Müşterilerimizin bölgeye ve bizlere güveni tamdı. Biz de projemize inanıyorduk ve teslimine yaklaştığımız bu günlerde geriye dönüp baktığımızda müşterilerimize %80’in üzerinde bir kazanç sağladığımızı gördük.

Bununla birlikte teslimlerimizi de 7 ay öne çekerek, konut alıcılarımıza ikinci bir avantaj daha sağladık. Önümüzdeki ay teslimlerine başlayacağımız Bulvar İstanbul, bölgenin gelişimi anlamında sembol niteliğinde bir proje olarak konumlanacak.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.