Take a fresh look at your lifestyle.

Büyükyalı İstanbul’da Yüzde 5 Peşin 48 Ay 0 Faizle

Büyükyalı İstanbul Evlerinde Son Durum

0 23

İstanbul Kazlıçeşme’de 111 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen Büyükyalı İstanbul, Özak GYO, Ziylan ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO  güvencesiyle inşa ediliyor.

Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Büyükyalı İstanbul konutları, kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada inşa ediliyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 Km uzaklıkta bulunan Büyükyalı İstanbul, TEM, E-5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Merkezine insan ve yaşamı oturtan Büyükyalı İstanbul konutları, konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına yönelik elit bir hayatın kapılarını aralayan proje, farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, akıcı tasarımı ile ‘ayrıcalıklı yaşamın’ standartlarını yeniden belirliyor.

2019 yılında teslim edilmesi planlanan Büyükyalı İstanbul evlerinde deniz, günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen yeni şehircilik anlayışıyla tasarlanan Büyükyalı, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

560 tane ev olması beklenen projede konutlar, verimlilik ilkesi göz önünde bulundurularak dizayn edildi. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş evlerde brüt-net M² ölçümünde Emlak Konut GYO standartları uygulanıyor.

Teknik donatılarıyla bir adım öne çıkan projede ayrıcalıklı sosyal imkanlar da hayatınızı renklendiriyor. Projenin özellikleri arasında adalar manzarası, deniz manzarası, SPA, hamam, yürüyüş yolları, kafe, süs havuzu ve tüm araçlara yetecek kapalı otopark da yer alıyor.

Büyükyalı’da yaşamın 2019 yılında başlaması planlanıyor.

Satış Ofisi İletişim
Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0212 557 73 73
Web site: http://buyukyali.com/
E-Posta: info@ozakgyo.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More