Take a fresh look at your lifestyle.

Cennet Koru’da Temmuz’da Yaşam Başlıyor

0 39

Küçükçekmece Gölü’nün yanı başında eşsiz göl ve koru manzarsına hakim bir noktada konumlanan, Keleşoğlu Holding’in çocuklu ve geniş aileleri düşünerek tasarladığı Cennet Koru’da, Temmuz ayında yaşam başlıyor.

<a href=Cennet Koru’da Temmuz’da Yaşam Başlıyor" width="1000" height="565" />Göl ve koru manzarsına hakim, 408 konut ve 25 mağazadan oluşan Cennet Koru Küçükçekmece’de Temmuz ayında teslimler başlıyor. Keleşoğlu Holding’in geniş aileleri ve çocukları düşünerek tasarladığı Cennet Koru, 21 bin metrekare peyzaj alanı ve daire çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

<a href=Cennet Koru’da Temmuz’da Yaşam Başlıyor" width="1000" height="563" />Komşuluk ilişkileri eşsiz manzara ile yeniden hayat buluyor

Bölgenin en yüksek noktalarından birinde 30 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlanan Cennet Koru‘da göl manzarası ve yeşilin huzuru sıkı komşuluk ilişkileri ile pekişiyor.

1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks ve her katta 2 daireden oluşan Cennet Koru, çam ağaçlarıyla çevrili eşsiz göl manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. 700 araçlık geniş otopark kapasitesi, açık ve kapalı havuzu, basketbol, voleybol, fitness, sauna, Türk hamamı, kreş ve çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal alanlara sahip olan Cennet Koru, 25 mağaza kapasitesi ile alışveriş ve günlük ihtiyaçların da kolayca karşılanacağı bir site olarak tasarlandı.

Marmaraya 300 metre mesafade

Cennet Koru, İstanbul’un en önemli ulaşım aracı Marmaray’ın Soğuksu durağına sadece 300 metre mesafede yer alıyor. Çalışmaları hızla devam eden Marmaray’ın Halkalı-Gebze hattı ile Sirkeci’ye 30 dakika, Üsküdar’a ise 35 dakikada ulaşım imkanı sağlanabilecek. Ayrıca E5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir konumda bulunan Cennet Koru, bölgenin yeni çekim merkezi olma niteliğinde. Cennet Koru’yu bölgede farklılaştıran en önemli özellikleri biri de ticari üniteler.

 

www.denizistanbul.com

www.kelesogluholding.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More