Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Cer İstanbul İnceleme

Cer İstanbul İnceleme bölümünde fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi, ve mimari yapısı hakkında incelemeleri burada bulabilirsiniz

0 23

Cer İstanbul İnceleme bölümünde projenin öne çıkan özelliklerini bulabilirsiniz. Neden Cer İstanbul projesinden ev almalıyım? Cer İstanbul projesi yatırımlık mı? yoksa oturumluk bir proje mi? Bu sorulara bilgimiz dahilinde cevap vermeye çalışacağız.

Cer İstanbul İnceleme nasıl bir proje?

Cer İstanbul Emlak Konut GYO güvencesi ile Ege Yapı tarafından hayata geçirelen proje, eski İstanbul sınırları içinde  bulununan Yedikule’de inşa ediliyor. 40 bin metrekare arazi üzerinde yükselecek olan projede toplam 148 birim bulunuyor. Cer İstanbul, yaklaşık 31 bin metrekare özel peyzaj tasarımlı alana sahip olacak. Kennedy Caddesi’ne paralel olarak yükselen proje, Adalar ve Marmara denizi manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Cer İstanbul fiyatları ve ödeme sçenekleri

Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar, 63 m² ile 348 m² arasında değişen farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, çok özel lezzetlerle dolu restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunacak.

Proje içerisindeki 5 adet tescilli eser yapıları korunarak restore edilecek, yeni inşa edilecek 5 adet yapı ise özgün ve zamansız bir mimari ile tasarlanacak. Cer İstanbul’da bağımsız bölümler metrekaresi 11.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarla buluşmayı hedefliyor.

Cer İstanbul Lokasyon

Yedikule Hisarı’nın yanı başında, Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliklerine yürüme mesafesinde ayrıcalıklı bir yaşam vadeden ve Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunan Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 km, D100 Karayolu’na 4 km, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 km ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 km mesafede yer almaktadır.

Son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılacak 700 m²’lik sosyal tesisinde; gün ışığını içeriye alan kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları gibi çeşitli fonksiyonların yer almasının yanı sıra, hemen önünde bulunan sahildeki yaklaşık 30 kilometrelik yürüyüş yolu ve bisiklet alanlarına olan yakınlığıyla da sağlıklı yaşamla iç içe bir proje olarak öne çıkıyor.

Telefon: 0212 633 64 66-67
Web site: http://www.ceristanbul.com/
E-Mail: info@egeyapi.com

 

94%
Güzel

Cer İstanbul İnceleme

Cer İstanbul projesi İstanbulun en merkezi lokasyonu üzerinde yükseliyor. İstanbul'un silüetine etki etmeden inşa edilecek olan proje, fiyatları konusunda ortaüst ve üst sınıfa hitap eden bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Yani adalar manzarasını seyretmek için, 1 milyon ve üzeri bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekecek. Yada haftasonları, ailenizle beraber sahilllere akın edip oradan izlşyeceksiniz. Cer İstanbul'dan konut alanlara şimdiden hayırlı olsun

  • Cer İstanbul Mimari Tasarım
  • Cer İstanbul Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri
  • Cer İstanbul Sosyal İmkanlar
  • Cer İstanbul Ulaşım ve Lokasyon
  • Cer İstanbul Teslim Süres

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.