Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Çeşme Jardin Eden’de yeni yıl kampanyası

1 30

Pana Yapı’dan ‘Çeşme Jardin Eden’e özel  % 25 indirimli yeni yıl kampanyası

Çeşme Jardin Eden'de yeni yıl kampanyası

Pana Yapı’nın, hayata geçirmeyi planladığı Çeşmenin en büyük projesi ‘Çeşme Jardin Eden, yeni yılı yüzde 25 indirim kampanyasıyla karşılıyor. Lansman öncesi ön talep fırsatıyla Çeşmede lüks ve konforun kapılarını aralayacak olan ‘Çeşme Jardin Eden 120 villa, 40 daire ve 1 apart otelden oluşuyor.

İstanbulda Kadıköy, Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Üsküdardaki projeleriyle tanınan Pana Yapı, İzmirde de önemli yatırımlara imza atıyor. Bunlardan biri de eşi benzeri olmayan lüks villa ve rezidans projesi ‘Çeşme Jardin Eden

Yeni yılı lansman öncesi yüzde 25 indirim kampanyasıyla karşılamaya hazırlanan ‘Çeşme Jardin Eden, şubatta planlanan lansman öncesinde ön talep fırsatı ile Çeşmede konforun kapılarını açıyor. Bölgede örneği olmayan bir projeye başlayacak olan Pana Yapı, ‘Çeşme Jardin Edeni, Çeşmenin en büyük arazisi üzerinde geliştiriyor. 124 dönüm arsa üzerinde gerçekleştirilecek projede, eski Çeşme-İzmir evleri tekrar hayat buluyor.

Çeşmenin en güzel koylarından birinde yer alan, sunduğu konforlu ve doğal yaşam zenginliği ile dikkatleri üzerine çeken ‘Çeşme Jardin Edende 120 adet villa, 6 konakta toplam 40 rezidans daire ve 1 apart otel bulunuyor.

Ön talepte bulunan kişiler, satışa çıkıldığında ilk önce haberdar edilecek ve lansman öncesinde %25 avantajlı fiyatlarla projeden ev sahibi olma şansını yakalayacaklar.

Pana Yapı’nın devam eden ve hayata geçmesi planlanan diğer projeleri arasında ‘Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream, Safahat İstanbul ve Broadway yer alıyor.

1 yorum
  1. Cengiz Peksoy diyor

    Parası olana her yer paris 😀

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.