Çocukların gelişimini destekleyen eğlence

0

Çocuklardan Babalarına birlikte keyifli anlar geçirecekleri en güzel hediye: Krooom Çantalı Oyun Seti

Babaları ile keyifli anlar geçirmek isteyen çocuklar, babalarına birlikte çok eğlenecekleri bir hediye veriyor.

Babalar ve çocukları, Krooom’un yap boz şeklindeki oyun setleri ile keyifli vakit geçiriyor. Oyun setleri, bir yandan çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirirken diğer yandan kendi hayal dünyalarının derinliklerinde eğlenmelerini sağlıyor.

- Advertisement -

Minik O A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen Krooom markasının Oyun Setleri keyifli anlar geçirmek isteyen babalar ve çocukları için ideal bir seçim. Krooom oyun setleri sayesinde oyun ihtiyaçları karşılanacak olan çocuklar, aynı zamanda gelişimlerini destekleyen bir aktivite ile vakit geçirecekler.

Çocukların gelişimini destekleyen eğlence…

Krooom oyun setlerinin yap boz formatı sayesinde parçaları birbirine geçiren çocukların ince motor becerileri, el göz koordinasyonları ve problem çözme becerileri gelişiyor. Karakterler, her bir oyun setindeki farklı temaya uygun olarak miniklerin ellerinde hayat bulurken interaktif oyun teşvik ediliyor, çocukların mantık ve hayal gücü gelişimi destekleniyor. Doğa dostu, %100 geri dönüştürülebilir setlerle çocuklar güvenle oynayabiliyor. Su geçirmez dış kaplamaya sahip özel çantası ile rahat taşınabilir olması ise ebeveynlerin işini kolaylaştırırken; çocukların da oyun ihtiyaçlarını karşılayıp, gelişimlerini destekleyen bir aktivite ile vakit geçirmelerine imkan veriyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz