Take a fresh look at your lifestyle.

Crowne Plaza İstanbul-Florya’da Tatil Hiç Bitmeyecek

0 9

Sabah işe giderken çantanıza mayonuzu atmayı unutmayın. Çünkü iş çıkışı Crowne Plaza İstanbul Florya’ya gidebilir yaz tatilinize mesai dışında devam edebilirsiniz. Deniz manzaralı havuzunda yüzme dersleri de sunan Crowne Plaza İstanbul–Florya Ağustos’a özel uygun fırsatları ve kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

Uluslararası otel zinciri IntercontinentalHotelsGroup (IHG) markalarından Crowne Plaza İstanbul-Florya açık yüzme havuzuyla İstanbul’dan uzaklaşmadan tatil keyfini yaşamanızı sağlıyor. İstanbul’dan ayrılamayan ya da tatil keyfini sürdürmek isteyen misafirlerine deniz manzaralı havuzunda hizmet veren Crowne Plaza İstanbul-Florya ayrıca Ağustos ayına özel fırsatlar ve kampanyalar sunuyor. Sabah 08.00’den akşam 20.00’ye kadar deniz manzarasıyla başbaşa havuz keyfini yaşayabileceğiniz Crowne Plaza İstanbul-Florya müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor. Havuza giriş yapıldığında şezlong, şemsiye, havlu, dolap, şampuan, duş, saç kremi ve vücut jeli için para ödenmiyor. Ayrıca sauna, buhar banyosu, soyunma ve dinlenme odaları da ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Denize sıfır noktadaki Crowne Plaza İstanbul-Florya yüzme havuzunda misafirlere uygun fiyata tatil imkanı tanıyor. Hafta içi 60 TL kadın, 80 TL erkek fiyat uygulaması yapılırken, hafta sonu ise 100 TL’ye bu ayrıcalığa ulaşılabiliyor. Üstelik 0-6 yaş çocuk lar ücretsizken, 7-12 yaş çocuklar ise %50 indirimli. Ayrıca Ağustos ayına özel olarak aylık 500 TL, 3 aylık ise 1000 TL’lik teklifler sunuluyor.

Crowne Plaza İstanbul-Florya’da, deniz manzaralı havuzda tatil keyfinin yanı sıra yüzme dersleri de veriliyor. Eylül ayının sonuna kadar sürecek olan yüzme dersleri konusunda uzman lisanslı hocalar görev yapıyor. Ağustos ayına özel ücretlerle, okullar açılana kadar İstanbul’da kalacak olan miniklerin yüzme sporuna yakınlaşması da amaçlanıyor. İstanbul’un merkezi noktalarından Florya’da konumlanan Crowne Plaza İstanbul-Florya’da yüzme dersleri kişi ile karşılıklı olarak yapılıyor. Tercihe göre kapalı ya da açık havuzda verilen derslerin 1 saati 100 TL, 5 saatlik program ise 400 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum ve Aqua Florya alışveriş merkezine 3 dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Crowne Plaza İstanbul-Florya
7 kilometrelik yürüyüş parkuruyla misafirlerine sportif bir yaşam seçeneği öneriyor.

Otel Genel Müdürü İlker Yörükoğlu, “Misafirlerimizi İstanbul’un göz kamaştırıcı deniz kıyısında konumlanan bu muhteşem havuzda ağırlamak istiyoruz. Crowne Plaza İstanbul – Florya’nın şehir içindeki tatilin yeni adresi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Rezervasyon: SPA Resepsiyon;  0212 463 0 500 dahili 6880

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More