Take a fresh look at your lifestyle.

Çukurova Balkon’da Hazır Kiracılı Daireler

Çukurova Balkon Kartal’da 0,99 faiz oranı ile 78 değişik tipte balkonlu, teraslı, bahçeli ev

0 35

Çukurova Balkon Kartal’da 0,99 faiz oranı ile 78 değişik tipte balkonlu, teraslı, bahçeli ev

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı. Nisan ayı süresince geçerli olacak kampanya kapsamında derhal teslim evler 0,99 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun, balkonlu, teraslı, bahçeli, 78 değişik konut tipiyle oturum için ideal bir proje olan Çukurova Balkon, aynı zamanda cazip bir yatırım imkanı sunuyor. Çukurova Gayrimenkul’un kiralama mevzusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi, yatırım maksadıyla projeden ev satın alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor.

Emlak sektöründe 25 senedir prestijli projelere imza atan SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Nisan ayına hususi kampanya başlattı. 0,99 faiz oranı ile ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon, bolca alternatifli konut tipleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun çözüm sunuyor. Tüm konutlarda büyüklüğü oranında minimum bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı konutlarda iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Nisan ayı süresince geçerli olacak kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere daireleri derhal teslim edilebiliyor.

Çukurova Balkon’da Yatırımcılar için hazır kiracı

Çukurova Gayrimenkul, kiralama mevzusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla, yatırımcılara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı ev alanlar kiracı bulmak için asla uğraşmadan süratli bir halde kazanç elde etmeye başlıyor.

78 değişik tipte konut

19 ve 20 kattan oluşan iki blokta toplam 261 evlerin yer almış olduğu Çukurova Balkon’da, evler 65 ila 273 M² içinde değişiyor. Aynı büyüklükteki konutların bile iç tasarımı ve M² dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi konutların salonu, kimi konutların ise mutfak ya da yatak odaları değişik büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 değişik tipte 1+1, 60 değişik tipte 2+1, 10 değişik tipte 3+1 ve 5 değişik tipte 4+1 konut bulunuyor. Ek olarak ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Yaşamın tam içinde…

Kartal Adalet sarayı Sarayı’na ve Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ye 1,5 Km, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika konumda konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu yardımıyla ulaşım rahatlığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başlangıcında ferah bir hayatın kapılarını aralıyor.

Geniş yeşil bölgeler ve iki kattan oluşan kapalı aktivite tesis

% 85’i yeşil alandan meydana gelen Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki kattan oluşan kapalı aktivite tesis alanı mevcut. Projenin aktivite alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis alanı, basketbol sahası, oldukça amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş yolları yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buğu odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin öteki aktivite alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 evler için birer, 4+1 evler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More