Danfoss Bursa Bayisi Beyz Elektronik’in Yeni Ofisi Bursa’da Açıldı

0

Danfoss Bursa Bayisi Beyz Elektronik’in Yeni Ofisi Bursa’da Açıldı

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünyanın lider markası Danfoss’un Çorlu ve Bursa’da bayisi bulunan Beyz Elektronik’in yeni ofisi Bursa Nilüfer’de açıldı.

Beyz Elektronik tarafından işletilecek motor kontrol sistemleri bayisinin açılışı Danfoss TMA(Türkiye, Orta Doğu, Afrika) Bölge Başkanı Levent Taşkın ve Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören’in katılımıyla gerçekleşti.

- Advertisement -

Dünyanın lider ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri markası Danfoss’un güçlü bayilerinden biri olan Beyz Elektronik yeni ofis binasının açılışını yaptı. Bursa’nın Nilüfer bölgesinde açılışı yapılan yeni ofis motor kontrol sistemleri alanında hizmet verecek.

Türkiye’nin Danfoss dünyası içerisinde çok önemli bir konumda olduğunu aktaran Danfoss TMA Bölge Başkanı Levent Taşkın sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizin elde ettiği başarılı performans ve hızlı büyüme sonucunda Türkiye 2014 yılında Danfoss Grup içerisinde tek başına bir bölge olarak yeniden yapılandı. Elde ettiğimiz bu başarının ardından her yıl yaklaşlık %20’lik bir büyüme performansıyla yakaladığımız bu başarıyı pekiştirdik. Bayilerimizden aldığımız güç, onların özverili ve başarılı çalışmalarıyla birlikte Türkiye olarak Danfoss içerisindeki başarılarımıza emin adımlarla devam edeceğiz.”

Sektörün öncü ve lider firması olarak her zaman fark yaratan işlere imza attıklarını belirten Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören; “İş ortaklarımızla, bayilerimizle ve genel merkezimizde çalışan arkadaşlarımızın birbirleriyle uyumlu ve güçlü çalışmaları ile birlikte sektörde fark yaratan işlere imza atıyor, katma değer yaratıyoruz.” dedi.

Drives Ürünleri Öne Çıkıyor

Uzmanlaşmış satış ve satış sonrası ekibiyle Danfoss’un önemli bayilerinden biri olan Beyz Elektronik Bursa’da açılan yeni ofisinde Drives ürünlerini ön plana çıkartıyor.

Yüksek korma sınıflı, toza ve neme karşı korumalı 50° sıcaklık avantajlı Drives ürünlerinin yanı sıra motor kontrol sistemlerine ait tüm ürünleri de bulmak mümkün.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz