Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Dap Adam Kule'de 0 Faizli kampanya devam ediyor

0 34

25 Aralık Cuma itibarıyla Dap Yapı Adam Kule Fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında detayları paylaşmak istiyoruz.

Dap Yapı’nın Adam Kule projesinde lansmana özel fırsatlar için acele etmenizden fayda var. Adam Kule evlerinde  48 ay 0 Faiz fırsatları devam ediyor. Anadolu Yakası Maltepe Dragos’da hayata geçirilen Adam Kule projesinde toplam 254 rezidans ve 88 adet de home ofis’ten meydana geliyor.

Dap Adam Kule'de 0 Faizli kampanya devam ediyor

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Adam Kule’de büyüklükleri 46 m² 144 m² aralığında olan home-ofisler, istenildiğinde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde ofislere dönüşebiliyor.

Dap Adam Kule'de 0 Faizli kampanya devam ediyorDap Yapı’nın bölgedeki Burgu, Tango, Dalga,Vazo ve İstMarina projesinden sonra hayta geçirdiği son projesi Adam Kule evleri’nde dairelerin metrekare aralıkları ise, 46 metrekare ile 144 m2 arasında. 1+0 ve 1+1 dairelerden meydana gelen Adam Kule’de fiyatlar 306.000 TL’den başlıyor. Adam Kule Teslim tarihi Aralık 2017  olarak planlanmış durumda.

Adam Kule Lokasyon

Marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.

Adam Kule İletişim Bilgileri

Adres :Altayçeşme Mah. Sanayi Cad. Maltepe/İstanbul

Telefon :444 93 27

Web :http://dapyapi.com.tr/

E-mail :info@dapyapi.com.tr

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.