Dap Yapı’nın Yeni Hedefi İzmir Bornova Oldu

Dap Yapı İzmir Yolunda, Dap Yapı İzmir'i de konut üssü yapacak

0

Dap Holding yeni projeleri için Ege’de İzmir Bornova’yı seçti.

Dap Yapı İzmir’e yöneliyor. Firma Bornova’da 30 katlı 2 kuleden meydana gelen 700 konutluk yeni bir projeye başlamaya hazırlanıyor…

İstanbul’dan birbirinden iddialı çalışmalara imza atan Dap Yapı İzmir’e yöneliyor. İzmir’e kalıcı olmaya giden şirket ilk adres olarak Bornova’yı seçti.

İzmir Bornova’da 30 katlı 2 kuleden meydana gelen 700 konutluk yeni bir projeye imza atmaya hazırlanan Dap Yapı, İzmir’in yerel mimarisine uygun bir proje geliştirecek.

İzmir’in kapasitesine dikkat çeken Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz“İstanbul İzmir arasını 3.5 saate düşürmesi beklenen otoyol projesi ve Körfez Geçiş Köprüsü İzmir’in kırılma noktası. Biz de bu projeleri görünce yatırım kararı aldık. Bornova’da 30 katlı 2 blok yapıyoruz. Aşağı yukarı 700 ev olacak” dedi.

DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN İKİNCİ ŞEHRİ

İzmir’in sanayisinin son 10 yılda % 140 büyüdüğünün altını çizen Yılmaz, dünyada sanayisi en hızlı büyüyen ikinci şehir İzmir dedi.

2 SENE SONRA METREKASİ 10 BİN TL’NİN ALTINDA EV BULMAK ZOR

İzmir’in her yönden geleceğinin parlak olduğunu belirten Yılmaz, 2 sene sonra İzmir’de metrekaresi 10 bin TL’nin altında ev bulmak çok güç olacak diye konuştu.

İZMİR’DE KALICI OLACAĞIZ

İzmir’de ev pazarının bakir olduğuna dikkat çeken Ziya Yılmaz, Şehirde yapı stoku oldukça eski. Biz de kentsel yenileme konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. İzmir’de tek bir proje ile kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğimizi de şimdiden söyleyebilirim. İzmir’de kalıcı olacağız ” dedi.

Yeni projelerini 400 milyon TL bedelle yaşama geçireceklerini belirten Yılmaz, yeni projesinin Atatürk Stadı’na komşu ve denize 1000-1200 metre uzaklıkta bulunduğunu söyledi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz