Take a fresh look at your lifestyle.

Demir House Fiyatlar ve Genel Özellikler

Demir House Konutları İstanbul Pendik'te alıcısına sunuluyor. 165 konuttan meydana gelen Demir House Konutları 3 bloktan oluşuyor.

0 14

Demir House Evleri  2+1 ve 3+1 konutlar bulunurken konutların büyüklükleri 96 M² ile 112 M² içinde değişim gösterecek şekilde dizayn edildi.

Demir House Fiyat Sıralaması

Daire seçeneği Fiyat Bilgisi
2+1 420.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla
3+1 520.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla

Ödeme Tercihi

Demir House Konutlarında % 30 peşinat ile kalan kısım için 18 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Paşhan İnşaat tarafınca Anadolu Yakası Pendik konumunda hayata geçirilecek Demir House Konutları 160 konutluk kapasitesi ile alıcısına sunuluyor. 2 tane ticari dükkanın da bulunduğu Demir House Konutlarında 32 adet 3+1, 128 adette 2+1 konut bulunuyor.

Çalışmada yer edinen dairelerin büyüklükleri 96 M² ile 112 M² içinde değişim gösteriyor. 3 bloktan meydana gelen Demir House Konutları içinde varlıklı aktivite donatıları ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Çalışmada yüzme havuzu, hobi bahçesi, basketbol sahası, tenis sahası, çocuk oyun sahası, yürüyüş alanları ve kamelyalar gibi sosyal alanları yer alıyor. Kurtköy bölgesinde hayata geçirilecek olan Demir House projesinin Ekim 2019’da alıcısına teslim edilmesi hedefleniyor.

Adres: Kurtköy Mah. Laik Sok. Pendik/İstanbul
Telefon: 444 26 50

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26