Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

DemirDöküm Isparta’daki tesisatçılarla bir araya geldi

0 33

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, satış ve satış sonrası hizmetlerindeki müşteri memnuniyetini perçinlemek için Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor.

Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda her zaman en doğru ve en hızlı çözümü sunmayı hedefleyen DemirDöküm, 150’ye yakın iş ortağı ile bir araya geldi. Isparta Barida Otel’de gerçekleştirilen toplantıda DemirDöküm’ün yenilikçi ürünleri tanıtılırken, satış sonrası hizmetlerde ürünler hakkında eğitim verildi

DemirDöküm Isparta'daki tesisatçılarla bir araya geldiSahip olduğu teknoloji, tasarım gücü ve uygulamaları ile sektörde öncü ürünlere imza atan DemirDöküm, yelpazesindeki yenilikçi ürünleri tanıtmak, satış sonrası müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla yetkili servislerine yönelik yatırımlarına devam ediyor. Son 5 yılda Ar-Ge alanında gerçekleştirdiği 55 milyon TL’lik yatırımla sektörde öncü ürünler geliştiren DemirDöküm, Isparta’daki 150’ye yakın iş ortağı ile bir araya geldi.

Yenilikçi ürün gamının yanı sıra müşterilerinin karşısında satış sonrası hizmetlerde de sektörde değişim rüzgârı yaşatacak olan DemirDöküm’ün Isparta Barida Otel’de gerçekleştirdiği toplantı Satış Direktörü Ufuk Atan, İzmir Bölge Müdürü Yekta Özatağan, Teknik Eğitim Müdürü Hakan Akay, DemirDöküm Isparta Yetkili Satıcısı Formtek A.Ş. ve 138 tesisatçının katılımı ile gerçekleşti.

Benzersiz tasarım, ürün geliştirme ve üretim kabiliyetini satış ve satış sonrası hizmetlerle perçinleyen DemirDöküm, düzenlediği toplantıda en hızlı ve etkin hizmeti müşterilerine sunmak için ürün eğitimi verdi. Gelişen pazar payına paralel yetkili satıcı ve servislerine son 2 yılda önemli yatırım gerçekleştiren DemirDöküm, gerçekleşen toplantıda yüksek teknoloji ile geliştirdiği yenilikçi ürün gamını da katılımcıları bilgilendirdi.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.