Dj Funky C İle Fly – Inn Beach’te Benzersiz Bir Happy Hour Parti

0

- Advertisement -

Çeşme’nin vazgeçilmezi Fly – Inn Beach; 11 Haziran Cumartesi günü, sesi imzası olan, setleri kadar MC performansları ile de büyük ilgi gören Türkiye’nin önde gelen DJ’i DJ Funky ‘C’yi ağırlıyor!
Dj Funky C İle Fly - Inn Beach’te Benzersiz Bir Happy Hour Parti

Çeşme’nin en keyifli plajlarından Fly – Inn Beach, berrak denizi, keyifli kumsalı, eşsiz lezzetleri kadar ağırladığı ünlü DJ’ler ve unutulmaz anlara imza atan happy hour partileri ile 2016 yazında da adından söz ettiriyor.

Türkiye’nin ilk Dj’lerinden, setleri ve uluslararası partilerde çaldığı benzersiz parçalarıyla dikkat çeken, setlerinin yanı sıra eğlenceli MC şovlarıyla da büyük bir hayran kitlesine sahip olan “ DJ Funky ‘C , 11 Haziran Cumartesi günü Fly – Inn Beachte setin başına geçiyor !

 

Seçtiği parçalarla dinleyenlerine benzersiz saatler yaşatan, Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden “ DJ Funky ‘C Fly – Inn Beach’te unutulmaz bir partiye imza atmak için hazır!

Fly – Inn Beach, tüm müzik severleri 11 Haziran Cumartesi günü Happy Hour Party with DJ Funky ‘Cye benzersiz bir eğlence ve unutulmaz bir gün yaşamaları için bekliyor.

www.flyinnbeach.com

Adres: Altınkum, Çeşme – İZMİR

Telefon: +90232 722 22 98

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26