Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

DKY ADA’da lansman öncesi avantajlar kapıda!

DKY ADA Fiyatlar ödeme seçenekleri kampanyalar bu haberimizde

0 14

DKY İnşaat imzasıyla Kartal’da yaşama geçirilecek olan DKY Ada tanıtımı için geri sayıma başlandı. İlgiyle beklenen DKY Ada evlerinde tanıtım öncesi cazip fiyatlarla ön talep toplama süreci devam ediyor. 20 Eylül’de lansmana çıkacak projede konutlar ön talep avantajıyla satışa sunulacak.

Birçok markalı daire projesine imza atan DKY inşaat’ın yeni projesi DKY Ada’da ön talep toplama süreci devam ediyor. Kartal’da Akel Yapı Kooperatifi Sitesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat’ın inşa edeceği ‘DKY Ada’ projesi 20 Eylül’de lansmana çıkacak. Buçuklu konseptli daireleri, yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile eşsiz adalar manzarasına sahip bir manzara sunacak DKY Ada’da konutlar ön talep avantajıyla satışa sunulacak.

Adalar manzarasına hakim konumda yer alan ‘DKY Ada’ projesinin 2020 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. DKY Ada evlerinde lansmana özel cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları Kartal Vizyon’da bulunan DKY Merkez satış ofisinde tanıtılıyor. DKY İnşaat, Kartal’da ön talep avantajları ve cazip kampanyalarla kaliteli bir yaşama adım atmak isteyen herkesi DKY Ada projesi satış ofisinde misafir ediyor.

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi: ‘ DKY Ada ’

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada’nın yoğun ilgi gördüğünü belirten DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; “Adalar manzarasına hakim projemizi aile konseptli ile inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak.

Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol sahası, dinlenme terasları ve , havuz çevresinde kafeterya alanlarından oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak. DKY Ada’da ayrıca kreş ve tüm konutlar için kapalı otopark da bulunacak. Potansiyeli çok yüksek olan Kartal bölgesinde yatırım yapmaya ve herşeyin daha fazlasını arayanlara yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” dedi

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.