Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

DKY “Türkiye İçin Kazanç Vakti”Kampanyasına Katıldı

DKY; Lokum Evler, DKY On Kağıthane ve DKY Sahil projeleriyle "Türkiye İçin Kazanç Vakti" sloganıyla hayata geçirilen kampanyaya destek veriyor.

0 32

Kentsel dönüşümün öncü firmalarından DKY, üç projesi ile dahil olduğu “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasında yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat ile bankasız, kefilsiz, 120 ay vade, 0,98 faiz oranıyla fırsatlar sunuyor.

DKY’den tarihi kampanyaya destek

İstanbul’un tüm güzelliğini yaşamak isteyenlere özel olarak tasarlanan deniz manzaralı DKY Sahil, Tuzla Aydınlı’da havalimanına 5 dakika mesafedeki Lokum Evler ve Avrupa Yakası’ndaki tek ve farklı konsepti ile dikkat çeken yeni nesil projesi DKY On Kağıthane projeleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlayan kampanyaya dahil olacaklarını açıklayan DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, bu tarihi kampanyanın sadece gayrimenkul sektörüne değil, faydalanan herkese ve ülke ekonomisine ciddi bir katma değer sağlayacağını belirtti.

“Verdiğimiz destek, ülkemizin geleceğine olan güvenimizin göstergesi ve küresel bazda mücadelemizdir.”

Ali Dumankaya; “Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik konjonktüre karşı gayrimenkul sektörü olarak verdiğimiz destek, ülkemizin geleceğine olan güvenimizin göstergesi ve küresel bazda mücadelemizdir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle hazırlanan kampanyaya DKY olarak, ikisi kentsel dönüşüm projesi olmak üzere üç projemizle biz de katıldık. Artan inşaat maliyetlerine rağmen taşın altına elimizi koyarak finans maliyetlerinin önemli bir kısmını üstleniyoruz. İki ay sürecek kampanyanın, yılın üçüncü çeyreğinde ekonomiye ciddi bir katma değer sağlayarak kaldıraç olmasını beklemekteyiz” dedi.

Yeni bir yaşamın kapılarını yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat, 120 ay vade ve 0,98 faiz oranıyla aralayan kampanyaya dahil olan DKY, yatırımcıların yüzlerini güldürüyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.