Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Doğa Anadan İlham Aldılar, Sevgilerini Parfüm Yaptılar

0

Sonsuz sevgi sözcükleri, en içten öpücükler, yazıya dökülen en masum duygular… Annemize olan sevgimizi kaç farklı şekilde ifade edebiliriz? Kayı Okulları öğrencileri sevgilerini ifade etmenin en mis kokulu şeklini buldular.

Anneler Günü’nde, annelerine doğadan topladıkları bitkilerden elde ettikleri parfümü hediye edecekler.

Anneler kadar çocuklar için de farklı bir heyecan Anneler Günü… En güzel hediyeyi alma telaşı, anne sevgisini anlatan rengarenk resimler, el emeği hediyeler, bir çocuğun annesine karşı taşıdığı en saf duyguları anlatıyor. Annelerini mutlu edecek en farklı ve en özel hediyeyi bulma arayışı, çocuklara farklı yaratıcılıklar da kazandırıyor.

Kendilerini ifade etmekte 100’den fazla dili kullanarak projeler, atölyeler ve sanat çalışmaları ile yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkaran Kayı Okulları öğrencileri, Anneler Günü’nde annelerine doğanın en güzel kokularını armağan edecekler.

Kayı Okulları öğrencileri, okullarının hemen yanında bulunan Ömerli ormanında doğayı keşfediyorlar, hayal güçlerini özgür bırakarak meşe palamudu, lavanta, yasemin çiçeği, papatya gibi bitkileri minik şişelerde bir araya getiriyorlar. Anaokulundan itibaren doğa bilinci aşılanarak yetişen Kayı Okulları öğrencileri, böylece kendi elleriyle bu minik şişelerde mis kokulu parfümler hazırlıyorlar.  Kişiselleştirilmiş bir not ile hediyelerini tamamlayan öğrenciler doğayı keşfederken, annelerine de unutamayacakları bir hediye sunacaklar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.