Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Doğal ve sade görünümlü Anfora serisi ile rahat ve keyifli mekânlar sizlerle

0

Doğal ve sade görünümlü Anfora serisi ile rahat ve keyifli mekânlar sizlerle…

Yurtbay Seramik’in seramik sektörüne sunduğu yenilikçi ve fark yaratan serilerden, Anfora serisi, mekân algısını başka bir boyuta taşıyarak zamansız mekânlara imza atmaya devam ediyor.

Doğal ve sade mekânları seven, alternatif mekân çözümleri arayanlar için vazgeçilmez Anfora serisi, tuğla görünümlü mat dokusuyla adeta büyülü ve zamansız mekânlara götürüyor bizi.İçerisinde birçok duyguyu barındıran Anfora, kitabınızı alıp keyifle kahvenizi yudumlarken rahatlığı ve keyfi ruhunuzda hissetmenizi sağlayacak.

Derinlik algısı ve özgürlük hissiyle, tuğla görünümlü mat ve sade duruşuyla da mekânlara yaşanmışlık hissi veriyor, bulunduğu atmosferlere özgün dokular kazandırıyor. Nefes alabileceğiniz ve güven duygusunu sonuna kadar hissedebileceğiniz mekânlar için Yurtbay Seramik’in tam da bu noktada sizler için tasarlamış olduğu Anfora, dört farklı renk seçeneğiyle birlikte görücüye çıkıyor. Yer ve duvar karosu olarak uygulanabilen Anfora mekânlardaki havanın bütünlüğünü sağlayıp nesnelerin aynı dilden konuşmasına da yardımcı oluyor.

Yurtbay Seramik’in antrasit, cotto, gri ve kemik renk seçenekleriyle tasarladığı Anfora serisi, 6×25 ebatlarında duvar karosu ve 40×60 ebatlarında yer & duvar karosuyla harika ve eşsiz bir uyum için şimdiden iddialı… Mat, şık ve yaşanmış bir ortam, günün yorgunluğunu atabileceğimiz enfes bir tasarım…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.