Doruk Villas Yalıkavak Fiyat Listesi

Doruk Villas Yalıkavak günlük kira getirisi 1000 Euro

0

Doruk Villas tarafından inşa edilen Doruk Villas Yalıkavak projesi Muğla Bodrum’da 11 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Doruk Villas Yalıkavak projesi 5 villadan meydana geliyor. Projenin villa seçenekleri arasında 6+2 ve 7+2 dubleks daireler yer alıyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesinde 6+2 dubleksler 620 metrekare, 7+3 dubleksler ise 930 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Doruk Villas Yalıkavak fiyatları

6+2 villalar 3.000.000 euro’dan
7+2 villalar ise 3.500.000 euro’dan satışa sunuluyor.

Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan Doruk Villas Yalıkavak projesinde yüzde 30 peşin , yüzde 30 Kasım’da yüzde 30 kaba inşaat bittikten sonra geri kalan yüzde 10 ödeme ise tapu tesliminde ödeniyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesi konum itibariyle Geriş mevkii Yalıkavak’ta yer alıyor. Proje Bodrum yarımadasının kuzeydoğusunda bulunuyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesinin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesinde 1.800 TL aidat ödeniyor. Projede her villanın kendine ait özel havuzu bulunuyor. Doruk Villas Yalıkavak projesi modern mimarisi ve denize hakim konumuyla dikkat çekiyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesinde yerden ısıtma, jenaratör , su deposu ve hidrofor bulunuyor. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Geriş mevkii Yalıkavak Bodrum/Muğla
Telefon: 0 530 528 05 05
Web site: http://dorukvillas.com
E-Mail: info@dorukvillas.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz