Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Dumankaya Horizon'da yeni fırsat ticari alanlar

4

Dumankaya İnşaat’ın Anadolu Yakası’nın en prestijli yeri Sahil Yolu’nda yer alan projesi Dumankaya Horizon’da hemen teslim avantajı ile hayata geçirilen kampanya beklenenin de üzerinde talep gördü.

Projeye gösterilen ilginin üzerine, Dumankaya Horizon’daki ticari üniteler de ayrıcalıklı fırsatlar ve cazip fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Dumankaya Horizon'da yeni fırsat ticari alanlar
Dumankaya Horizon

Dumankaya Horizon, değerli markaların bulunduğu alışveriş alanları, kafeler, spor salonu gibi alanlarla bütüncül bir yaşam merkezinin kapılarını aralıyor. Bölgenin ve daire sahiplerinin farklı ve ayrıcalıklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanına sahip Dumankaya Horizon’da ticari üniteler yatırımcılar için geri dönüşü hızlı bir yatırım potansiyeli barındırıyor. Projede işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı “home office” seçenekleri de bulunuyor.

 

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için fırsatların devam ettiği projede ticari ünitelerin yanı sıra 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut alternatiflerin de bulunduğu projede fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilinir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.