Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Düşler Vadisi Riva

Düşler Vadisi Riva fiyatlar ve ödeme seçenekleri, teslim tarihi, örnek dairesi, kat planları ve kampanyalarla ilgili tüm gelişmeler

0 28

Düşler Vadisi Riva Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

Emlak Konut GYO tarafından ihalesi yapılan Galatasaray’ın Riva arazisini kazanan Yılmaz İnşaat, bölgede çalışmalarını hızlandırırken proje ismini de “Düşler Vadisi” Riva – İstanbul olarak belirledi. Riva’nın doğal yapısı korunarak geliştirilen “Düşler Vadisi” Riva – İstanbul ile firma, bölgeye ve sektöre yepyeni bir vizyon kazandıracak. Yakın zamanda satışa sunulması planlanan projenin ön talep toplama süreci ise www.duslervadisiriva.com web sitesinde başlatıldı.

Galatasaray’ın Riva’daki 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki arazisinde yükselecek projenin ismi belirlendi. Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek proje “Düşler Vadisi” Riva – İstanbul markasıyla yükselecek.

Düşler Vadisi Riva Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Ön talep toplama sürecinde başvuran alıcılara, projenin satışa açılma aşamasında, sınırlı sayıdaki villalar için lansman öncesi uygun fiyat ve imkânlarla yer alma şansı sunulacak.

45 yıllık tecrübesi ile yaşam alanlarına değer kazandıran Yılmaz İnşaat, “Düşler Vadisi” Riva –  İstanbul’da örnek bir projeye imza atacak.

Düşler Vadisi Riva Sosyal İmkanlar

“DÜŞLER VADİSİ” RİVA – İSTANBUL’DA HER İHTİYACI KARŞILAMAK AMACI İLE FARKLI TİPLERDE VİLLA SEÇENEKLERİ YER ALIYOR

“Düşler Vadisi” Riva – İstanbul’da farklı büyüklüklerde villa seçeneklerine yer verilerek, her ihtiyacı karşılamak hedefleniyor. Etaplardan oluşacak projenin ilk etabında 500 civarında villa yer alacak. Projede yer alacak her villa için özel bahçe alanları da sunulacak.

HAKAN YILMAZ; “DÜŞLER VADİSİ RİVA – İSTANBUL PROJEMİZLE RİVA’YA DEĞER KATACAĞIZ”

“Düşler Vadisi” Riva – İstanbul projesinde özlenen bir villa projesi hayata geçireceklerini belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz “Düşler Vadisi” Riva – İstanbul projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak. Projeyi geliştirirken doğayla iç içe bir konseptte ve yatay bir düzlemde olmasına büyük özen gösterdik. Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirdiğimiz projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik. “Düşler Vadisi” Riva – İstanbul ismiyle lanse edeceğimiz projemizde ön talep toplama dönemini de başlattık.” dedi.

Düşler Vadisi Riva Nerede

Açıklama Yazısı Buraya

Düşler Vadisi Riva Ulaşım Haritası

Düşler Vadisi Riva Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Adres buraya yazılacak

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.