Duvar dekorasyonunda yenilik arayanlara kum desenli paneller

Dekorawall kullanıcıların beğenisine dört farklı renk seçeneğiyle sunduğu kum blok desenli duvar panelleri ile dekorasyon dünyasına yeni bir seçenek sunuyor.

0

- Advertisement -

Dekorawall kullanıcıların beğenisine dört farklı renk seçeneğiyle sunduğu kum blok desenli duvar panelleri ile dekorasyon dünyasına yeni bir seçenek sunuyor. Doğaltaş algısını yansıtan kum blok desenli paneller, çarpıcı görünümleriyle mekanlara farklı bir cazibe katıyor.

Duvar dekorasyonunda yeni trendin öncüsü Dekorawall, farklı renk ve desenlere sahip ürünleriyle mekanlara bambaşka bir boyut katıyor. Dekorawall‘un ürün gamı arasında yer alan kum blok desenli paneller bej, beyaz, gri ve kırmızı renk seçenekleriyle dört farklı modelde üretiliyor. Duvarlara doğaltaş görünümünü yansıtan kum blok modeller, yaşam alanlarına şık ve çekici görünüm kazandırıyor.

Yenilik arayanlara

Küçük kare desenli formların birleşmesinden oluşan, renklerin farklı tonları ve dalgalanmalarını yansıtan kum blok desenli Dekorawall panelleri, doğaltaş algısını birebir sağlıyor, üç boyutlu yapısıyla dekore edildikleri mekanlara derinlik katmayı başarıyor.

İnovatif modelleriyle öne çıkan Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda yenilik arayanlara özel çözümler sunuyor. Uygulaması çok kolay olan, kokusuz, toksik madde içermeyen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan Dekorawall duvar panelleri, gerek dekoratif görünümleri gerek ürün özellikleri ve uygulama kolaylığı ile birçok avantajı birden sunuyor.

 

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26