Listeleri Karşılaştır

Ebruli Ispartakule Tanıtım Filmi

Ebruli Ispartakule Tanıtım Filmi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında geliştirilen Ebruli Ispartakule, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın lansmanının ardından satışa sunuldu.

600 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen proje, Emlak Konut GYO’nun 84 ay vade 0 faiz kampanyasıyla ve alternatif ödeme seçenekleriyle alıcı buluyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO güvencesiyle planlı bir şekilde gelişen Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak hayata geçiriliyor. Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat’ın uzun zamandır merakla beklenen yeni projesi Ebruli Ispartakule, sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına avantajlı bir yatırım vadediyor.

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor. Projede dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL olarak belirlendi.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Murat Kurum MIPIM 2019 değerlendirmesi

#MIPIM fuarında, Rusya Heyeti’ni ziyaret ederek, Moskova Hükümeti Dış Ekonomi ve...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

45 Yıllık Sinpaş olunca, ev alması 5 dakika!

...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İmar Barışı İçin Aracı Kullanmayın!

İmar Barışı Başvurusu yaparken dolandırılmayın. İmar Barışı için sizi arayanlara inanmayın.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.