Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

0 23

Sinpaş GYO, Ankara’da yoğun ilgi gören projelerinden Ege Vadisi ile Ankaralıların ‘Ege’de yaşam hayalini’ gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyorAnkara’nın en prestijli semtlerinden Çankaya Oran’da hızla yükselen Ege Vadisi, Alaçatı Çarşısı, yaz kış demeden dört mevsim kullanılabilecek Ankara’nın kumsallı ve en uzun havuzuna sahip plajı, taş dokulu evleri ve trafiğe kapalı yeşil alanları ile Ankara’da benzersiz bir yaşam fırsatı sunacak.

Sinpaş, 42 yıl önce kurulduğu Ankara’da, en yeni projesi Ege Vadisi’ni hızla hayata geçiriyor. Ege’ye özgü güzellikleri ile Ankara’nın en prestijli semtlerinden ve en beğenilen lokasyonlarından Çankaya Oran’da hayat bulacak Ege Vadisi, satışa sunulmaya başlamasıyla birlikte çok yoğun ilgi görüyor.

“Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı”

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, konut sektöründe ‘Temalı İlk Konut Projesi’ ve ‘Dünyanın En İyi Türk Projesi’ ‘Avrupa’nın en çok tavsiye edilen projesi’ gibi yenilik ve başarılara imza atan Sinpaş GYO olarak, binlerce aileye ayrıcalıklarla dolu mutlu yaşam alanları sunduklarını belirtti ve şunları söyledi:

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

“Ege Vadisi ile Ege’nin eşsiz güzelliklerini Ankara’nın en prestijli semtlerinden Oran-Çankaya’ya getiriyoruz. Güzel mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak isteyenlerin aklındaki ilk duraklardandır. Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da gerçek kılmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bu projemizde, Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara alışveriş merkezlerinin boğucu havasından uzaklaşabilecekleri, bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz.

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılar, açık havada tanıdıkları bildikleri esnaftan alışveriş yaparken dostlarıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yaz kış demeden tatil keyfi yaşayabilecekler. Trafiğe tamamen kapalı yeşil alanlarda çocuklarının güven içinde özgürce oynadığını bilmenin huzurunu yaşayacaklar.

Ege Vadisi’ni Mogan Gölü ve orman manzaralı toplantı odalarından şehir manzaralı kütüphanesine, hobi atölyelerinden lounge alanlarına kadar sıra dışı bir yaşam felsefesi ile tasarladık.”

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

“Beklentilere en iyi yanıtı veren projeler üretiyoruz”

Ankara’da yapılan araştırmaya göre konut almak isteyenlerin yüzde 82’sinin daha yeni ve daha geniş bir eve ihtiyaç duyduğunu, ev satın alanların yüzde 65’inin mimari güzellik, kalite ve sosyal alanları dikkate alarak tercih yaptığını belirten Gacemer, “Bu veriler, projelerimize yön veriyor ve herkesin hayal ettiği yaşam alanlarını oluşturuyoruz. Kişi başına düşen milli gelir oranının ülke ortalamasının üzerinde olması, kamu sektörünün yerleşim yoğunluğu, 21 üniversitesi ve çok sayıda araştırma merkezi ile yüksek bir beşeri sermayeye sahip oluşu gibi nedenlerle yeni konut ihtiyacı da oldukça yüksek.

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

İstanbul’da Ege konseptli markalı konut projelerimiz büyük ilgi gördü. 1000’den fazla aileyi İstanbul’da Egeli yaptık. Sinpaş GYO olarak 10 yılda kazandığımız tecrübeyi göz önünde bulundurduk ve Ege Vadisi’ni müşterilerimizin beklentilerini, hedef kitlemizin taleplerini karşılayacak şekilde tasarladık. Her bir detayında Ankaralıların tercihlerini ve beğenilerini büyük bir özenle değerlendirdik.

Konsept geliştirme konusunda sergilediğimiz öncü ve vizyoner yaklaşımın bir sonucu olarak, uluslararası araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırmada çıkan istatistikler de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

Bu araştırmaya göre Ankara’da gayrimenkul sektöründe en beğenilen marka açık ara ile Sinpaş. Ankara’nın %51’i Sinpaş’tan ev almak istiyor. Ege Vadisi projemizin henüz lansmanı yapılmadan Ankara’nın en beğenilen konut projesi sıralamasına girmesi bizi oldukça memnun etti. Projemizin Ankaralılar tarafından böylesine sıcak karşılanması, yapacağımız diğer konsept projeler için de bizi motive ediyor.”

“Ege Âşıkları Ankara’da Kazanacak”

Sinpaş GYO’nun daha önce İstanbul’da yaptığı EgeBoyu ve EgeYakası projeleriyle Ege konseptli projelerin yatırımcısına kazandırdığına dikkat çeken Seba Gacemer, projelerin yatırım değeri ile ilgili şunları söyledi: “EgeBoyu projemizin lansmanını 2012 yılında yaptığımızda metrekare fiyatı 2250 TL. idi. 2016 yılında bu rakam 4200 TL.’ye yükselerek % 70 prim yaptı. EgeYakası projemizde de aynı durum söz konusu. Ege konseptli projeler konusundaki bu uzmanlığımızın yatırımcıları da memnun ettiğini görmek bizi motive ediyor. Şimdi bu güvenle Ege konseptli yaşam tarzını Ankara’ya taşıyoruz. İlklere İmza Attığımız Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 Milyon Daha Yatırıyoruz”

Ege Vadisi Ankara'ya taşınıyor

Ege Vadisi İle Ankara’ya 60 Metre Uzunluğunda Kumsallı Havuz Geliyor

Gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Türkiye’nin ilk ve en uzun tropik havuzunu kapsayan bu proje ile Ankaralılar, kumsallı havuzun plajında 365 gün yüzme keyfi yaşayacak. Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı, İlk aile spası ve wellness center gibi olanaklarıyla huzurun yanında sağlıklı bir yaşam da sunan Ege Vadisi projesinde çocuklar da çok mutlu olacak.

Ankaralı Çocuklar Ege’nin Kumlarından Kale Yapacak

Ege Vadisi’nin özellikle çocuklu aileler için benzersiz yaşam alanları sunduğunu dile getiren Seba Gacemer, Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Hava ya da mevsim koşullarına aldırmadan istediğiniz an tatil keyfi yaşayacağınız kumsallı havuzumuzun kumlarını ülkemizin en nadide kumsallarından getiriyoruz. Ege’nin dünyada benzeri olmayan pırıl pırıl kumları ile Dört Mevsim Plajı’nda çocuklarınız kumdan kale yapabilecek, Ege’nin eşsiz sahillerinden getirdiğimiz deniz kabukları ile oynayabilecekler.”

Çocukların güvenle ve keyifle büyüyecekleri parklar, bahçeler, spor alanları, hobi odaları ve birbirinden farklı aktivite alanlarının sunulduğu Ege Vadisi, özellikle çocuklu ailelerin ilk tercihi olacak. ODTÜ Ormanı, Eymir Gölü ve doğal güzelliklere komşu olan Ege Vadisi, panoramik manzarasıyla huzur dolu Ege yaşamının Ankara’daki adresi olacak. 887 üniteden oluşan proje, alışveriş merkezleri, devlet kurumları ve elçiliklere yakın konumuyla da yatırımcıların da gözdesi olmaya hazırlanıyor.

Rakamlarla Ege Vadisi

Toplam konut : 887

Arazi alanı : 26 bin 900 metrekare

Fiyat aralığı : 321.000 TL-1.430.000 TL

Ödeme planı : 10.000 TL. peşinat

% 10 3 ay sonra

%20 12 ay sonra

%40 24 ay sonra

Bakiye 40 ay taksitle

Teslim tarihi : Ekim 2018

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.