Take a fresh look at your lifestyle.

Ekip İletişimi Verimliliği Yüzde 75 Arttırıyor

0 14

Gelişen rekabet ortamında ekip çalışması başarının anahtarlarından sayılırken, ekip iletişimini de sorunsuz sağlayabilmek zorunlu hale geliyor.

KOBİ’lere ve şirketlere yönelik bulut tabanlı CRM ( Müşteri İlişkileri Yönetimi) hizmeti veren Ofisim.com ekip iletişiminde verimliliği yüzde 75 arttırıyor.

Ofisim.com ile ekipte yer alan kişilere görev atama, toplantı notlarını ve müşteri satış takibi gibi süreçleri tek ekran üzerinden kontrol edilebiliyor. Genellikle emlak, otomotiv, pazarlama, endüstri, danışmanlık, turizm gibi birçok sektör tarafından tercih edilen Ofisim.com binlerce KOBİ’ye hizmet veriyor.

Hayatın her alanında vazgeçilmezler arasına giren bulut bilişim, şirketlerin ekip iletişimini sağlamada da büyük kolaylık sağlıyor.

Ekip İletişimi Verimliliği Yüzde 75 Arttırıyor Bulut tabanlı CRM uygulaması ile Ofisim.com ekip iletişimini kuvvetlendirirken binlerce KOBİ’nin de verimliliğini arttırıyor. Değişen rekabet ortamında bir adım önde olmak için özellikle KOBİ’ler tarafından tercih edilen Ofisim.com şirketlere uygun maliyet avantajları getiriyor. Hiçbir risk almadan 30 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı tanıyan Ofisim.com şirketlerin verilerine online bankacılık hizmeti düzeyinde güvenli şekilde ulaşmalarına olanak sağlıyor. KOBİ’lerin bulut tabanlı satış sonrası ilişkilerin yönetebileceği ve ekip içi iletişimi güçlendiren bulut CRM uygulaması Ofisim.com; emlak, otomotiv, pazarlama, endüstri, danışmanlık, turizm gibi birçok sektör tarafından tercih ediliyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26