Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Elysium Ada Yalıkavak Fiyatlar

Elysium Ada Yalıkavak detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları,

0 37

Elysium Ada Yalıkavak evleri 31 konutluk kapasitesi ile Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda inşa ediliyor. Elysium Ada Yalıkavak projesinde yer edinen daireler 1+1’den 3+1’e kadar değişik tiplerde 75 M² ile 156 M² içinde farklılık gösteren büyüklüklerde alıcısına sunuluyor. Proje denize sıfır konumu ile dikkat çekiyor.

Elysium Ada Yalıkavak Ödeme Tercihi

Projede % 50 peşinat verip kalanı için 24 ay taksit imkanı sunulabiliyor.

Bulunduğu mevkiide hayata geçirilecek bir otel ile komşu olacak. Elysium Ada Yalıkavak projesi yaşama hazır halde alıcılarını bekliyor.

Palmarina Yalıkavak Marina’ya 5 dakika, En özel beach’lere 5 dakika, Göltürkbükü’ne 15 dakika, Midtown AVM’ye 15 dakika, Gümüşlük’e 20 dakika, Torba’ya 20 dakika, Bodrum Merkez ve Bodrum Marina’ya 30 dakika, Milas – Bodrum Havalimanı’na 45 dakikalık mesafede.

Bölgenin en güzel noktasında, üç tarafı maviliklerle çevrili bir yarım adada, denizin tam kıyısında hayata geçen Elysium Ada Yalıkavak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Telefon: 444 5 350
Web site: http://ofton.com.tr/portfolio/yalikavak/
E-Mail: info@ofton.com.tr

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.