Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Elysium Serenity Kandilli’de Yüzde 5 Peşinatla!

7

Ofton İnşaat’ın Kandilli’de yaşama geçirdiği Elysium Serenity Kandilli’de başlatılan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma imkanı sunuluyor…

Elysium Serenity Kandilli’de Yüzde 5 Peşinatla!Ofton İnşaat, eşsiz konumu, rahat nefes aldıran doğası ve sosyal imkanları ile İstanbul’un yoğunluğundan bunalan ve huzurlu bir yaşamı arzulayanların tercih edeceği Elysium Serenity Kandilli’de başlattığı kampanya ile %5 peşinat ödeyerek tüm bu ayrıcalıklara sahip olma imkanı tanıyor.

Elysium Serenity Kandilli’de Yüzde 5 Peşinatla!Uygun Ödeme Planı ile Özlenen Yaşam Elysium Serenity Kandilli’de

Kampanya kapsamında daire fiyatının minimum %25’inin %5’lik kısmını peşin olarak, kalan kısmının ilk %10’unu ilk altı ay, ikinci %10’unu da ikinci altı ayda ödeyenler Elysium Serenity Kandilli projesinin sakinlerinden olacaklar. Ofton İnşaat, daire fiyatının kalan %75’lik kısmı için banka kredilerine yönlendiriyor.

Elysium Serenity Kandilli’de Yüzde 5 Peşinatla!Az Katlı Küçük Metrekarelerde Yaşamak İsteyenler İçin Yeni Çekim Merkez

Toplam 5 bin 465 metrekare arazi üzerine inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, 3 blok ve 75 daireden oluşuyor. Proje, 50.71 125.9 metrekare arasında değişen alanları ile 1+0, 1+1 ve 2+1 formatta, flat ve dubleks daire seçenekleri sunuyor

Elysium Serenity Kandilli’de Yüzde 5 Peşinatla!Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede konumlanan Elysium Serenity Kandilli, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi ile sakinlerine Kandilli’de günün yorgunluğundan arınacakları sosyal imkanlar sunuyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.