Emlakjet iletişim ajansı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti

0

- Advertisement -

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, iletişim ajansı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti

“Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile 2006 yılından bu yana satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkanı sunan, risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding’in Mayıs 2014’te satın aldığı Emlakjet, bundan böyle iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.

İşbirliğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, şunları söylüyor: “Kullanıcıya yeni nesil bir deneyim sunan üç yeni ürünümüz, İlan Karşılaştırma, Ulaşım Bilgisi ve Birlikte Arama özelliklerimiz başta olmak üzere, pazarı analiz ederek ve müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştireceğimiz yeni projelerimizin heyecanı içindeyiz. Hem sektörün hem kullanıcıların hem de Emlakjet ailesinin hayallerini gerçekleştireceğimiz bu süreçte yeni nesil emlak çözümlerimizi, yeni nesil iletişim stratejilerinin de desteğiyle, Marjinal Porter Novelli ile birlikte geliştirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

iLab Holding bünyesine katıldıktan sonra ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 5 milyon ziyaretçi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri haline gelen Emlakjet, emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 500.000’e yakın satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veritabanına sahip bulunuyor. Emlak ilanlarını hayal ettiği ev ve işyerini arayan kullanıcılarına internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştıran Emlakjet, kullanıcılarına Edirne’den Ardahan’a, tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma imkanı da sunuyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26