Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Emlakjet sektörde ilk olan 3 yeni ürünle ev bulmayı kolaylaştırıyor!

0 40

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet ile ev bulmak hızlı ve keyifli!. Emlakjet sektörde ilk olan 3 yeni ürünle ev bulmayı kolaylaştırıyor!

Gittigidiyor.com, Kariyer.net ve Sigortam.net gibi sitelerin sahibi olan iLab Holding bünyesindeki Emlakjet.com, ‘Yeni nesil emlak bulma sitesi’ olarak yerini aldığı sektörü, ev bulmayı kolaylaştıran 3 yeni ürünle tanıştırdı. Sektörde ilk olan ve ev bulma sürecini keyifli hale getirip hızlandıran bu 3 ürünle kullanıcılar ilk kez beğendikleri ilanları karşılaştırabiliyor, emlağın ulaşımını tüm detaylarıyla görebiliyor ve beğendikleri emlağı sevdikleriyle paylaşıp aynı anda bakabiliyor!

Emlakjet sektörde ilk olan 3 yeni ürünle ev bulmayı kolaylaştırıyor!Gittigidiyor.com, Kariyer.net, Sigortam.net ve Arabam.com gibi önde gelen 11 web sitesinin sahibi olan risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding’in Mayıs 2014’te satın aldığı Emlakjet, sektörde ilk olan ve ev bulma sürecini kolaylaştıran 3 yeni ürün geliştirdi. Sektörde ‘Yeni nesil emlak bulma sitesi’ olarak yerini alan Emlakjet, ‘Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet sloganıyla geliştirdiği bu ürünlerle hayal ettiği evi anında bulmak isteyenlere en büyük desteği vermek amacıyla yola çıktı.

Emlakjet, dinamizmini ifade eden yeni rengi, logosu ve kullanım kolaylığı sağlayan temiz arayüzü ve ‘Sen o evi hayal et gerisi Emlakjet’ sloganıyla iletişim kampanyasına başladı.

İlanları anında karşılaştırıp evini sevdiklerinle ara!

‘Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, kullanıcıya yeni nesil bir deneyim sunan bu 3 ürünle ilgili şu bilgileri aktardı: “İlan Karşılaştırma, Ulaşım Bilgisi, Birlikte Arama başlığı altında sektörde ilk olan ve en doğru emlağı en önce keşfetme imkanı veren 3 yenilikçi ürünümüz var. Bu ürünleri pazarı analiz ederek, müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdik. ‘İlan Karşılaştırma’ ürünümüz sayesinde seçilen 4 ilanın aynı anda özellikleriyle yan yana görüntülenmesi mümkün oluyor. Kullanıcılar konut ilanlarını lokasyon, daire tipi, daire büyüklüğü, bulunduğu kat ve fiyatı gibi en temel bilgiler açısından kıyaslayabildiği gibi iletişim numaralarından anında ulaşarak bilgi alabiliyor. ‘Birlikte Arama’ ürünümüz ile kullanıcılar hayallerindeki evi ararken linkler arasında kaybolmadan oluşturdukları favori ilan listelerini mail yoluyla istedikleri kişiyle kolaylıkla paylaşabiliyor.

Bulduğun eve en yakın noktaları hemen öğren

‘Ulaşım Bilgisi’ ürünümüzde ilanı merkez alarak yakın mesafedeki önemli yerlere ulaşım bilgisi ve uzaklığını görüntülenebiliyor. Bu sektörde bir ilk olan bu ürünlerin yanı sıra ‘Sokak Görünümü’ adlı ürünümüz de kullanıcılara oturdukları yerden evin sokağını gezebilme fırsatı veriyor.”

Emlak seri ilan sektöründe ilk 3 portal arasında

iLab Holding bünyesinde yapılan marka yatırımlarıyla ciddi bir ürün geliştirme süreci içine giren Emlakjet.com, kısa bir sürede ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 5 milyon ziyaretçi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri oldu.

Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 500 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veritabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar Emlakjet üzerinden İstanbul’dan Van’a, tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.

www.emlakjet.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.