Take a fresh look at your lifestyle.

Emlakmanset.com’a yeni köşe yazarı!

0 20

Kurumsal ve Dava İşleri biriminde özellikle ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, birleşme, devralmalar, yatırımlar, şirketler hukuk ve tahkim konusunda uzman olan, Neziroğlu Hukuk Bürosu kurucularından başarılı Av. Yiğit Yıldız, Emlakmanset.com’a yazılarıyla renk katacak.

Av.Yiğit Yıldız Kimdir?

İstanbul üniversitesi hukuk fakültesinden 2010 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Fransa’nın çeşitli üniversitelerinde Ticaret Hukuku derslerine katılmıştır. Uluslararası Farazi dava yarışmalarında Fransada çeşitli üniversitelerde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil etmiştir. Lisans eğitimi süresince Ticaret Hukuku alanında ulusal ve uluslararası bir çok seminere katılmıştır.

Neziroğlu Hukuk Bürosu’nun kurucu ve yönetici ortağıdır. Kurumsal ve Dava İşleri biriminde özellikle ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, birleşme, devralmalar ve yatırımlar (due diligence, yatırım anlaşmaları, hissedarlık anlaşmaları) şirketler hukuk ve tahkim konusunda uzmanlaşmıştır.Yerli ve Yabancı birçok müvekkili idari ,ticari ve tahkim davalarında halen temsil etmektedir. Ayrıca bağlı bulunduğu İş Adamları Derneğinde (MÜSİAD) Uluslararası Hukuk Koordinatörü olarak otuz farklı ülkede hukuk bürosu ile partnerlik anlaşması imzalamıştır.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More