Take a fresh look at your lifestyle.

En gözde konut tipleri 2+1 ve 3+1 daireler

Kadınların aradığı daire tipi, emlak manşet anketlerine göre, Mart ayında % 26.1 oranla 3+1 ve % 49.72 oranla 2+1 çıktı. 1+1 arama oranı % 11 seviyesinde kaldı.

0 13

Kadınların aradığı daire tipi, emlak manşet anketlerine göre, Mart ayında % 26.1 oranla 3+1 ve % 49.72 oranla 2+1 çıktı. 1+1  arama oranı % 11 seviyesinde kaldı.

Şubat ayında ise, oranlar yine bu seviyelerde gerçekleşti. Bekar kadınlar için bile fonksiyonel 2+1, aynı büyüklükte de olsa artık 1+1 dairelerden daha revaçta. Çünkü bekar kadınların ikinci bir oda isteği ve özel alan ihtiyacı eskiye oranla daha yüksek.

Birlikte aramayı’ ve ‘ilanları karşılaştırmayı’ seviyorlar!

Kadınların erkeklere oranla daha kararsız olması, detaycılığı ve alternatifleri kolayca karşılaştırarak daha pratik karar verme ihtiyacı, Emlakjet’in sektörde ilk olarak sunduğu inovatif ürünlerden ‘Birlikte arama’ ve ‘İlan karşılaştırma’nın da yıldızını parlattı.

Seçilen 4 ilanın aynı anda tüm özellikleriyle yan yana görüntülenmesine imkân veren ‘İlan karşılaştırma’ ve favori ilan listelerini e-posta yoluyla istenilen kişilerle paylaşma fırsatı veren ‘Birlikte arama’, son dönemde kadınlar tarafından konut aramalarında sıklıkla kullanılıyor.

[totalpoll id=”58800″]
E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26