Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler

0 23

Conrad Istanbul Bosphorus’un sahibi olan Aksoy Holding, hayata geçirmekte olduğu villa, marina ve otel projesi Epique Island ile Bodrum’un yeni gözdesi Tilkicik Koyu’nda doğayla iç içe özel bir yaşam alanı sunuyor.

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler
Çağdaş yatay tasarımı ile ayrışan Epique Island, Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda benzersiz bir yarımada üzerinde konuşlanıyor. 126 dönüm büyüklüğündeki yarımada üzerinde yer alan projede; 3 farklı tipte 75 müstakil villa, 150 tekne bağlama kapasiteli marina, 50 suitten oluşan butik otel, plajlar, açık havuz ve deniz havuzu, heliport, çocuk kulübü, masaj odaları, restoran, kafe ve barlar yer alırken; ada sahiplerinin açık havada faydalanabilecekleri yoga ve fitness alanı ile güneşlenme terasları bulunuyor.

Epique Island Fiyat Listesi

Ortalama villa fiyatı: 5 milyon euro

En düşük metrekare birim fiyatı: 8 bin euro

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler
Villalar araç yollarındaki konumlanmalarına göre arkadan veya önden girişli, arazideki konumlanmalarına göre de iki veya üç katlı olarak inşa edilirken; Açık Teras, Avlu ve Lineer Villa olmak üzere üç farklı tipe ayrılıyor.

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler
Adanın doğal dokusunun verdiği hissi korumanın ön planda tutulduğu proje, mimari yaklaşım olarak modern özellikleri ile de dikkat çekiyor. Adaya ait doğal taşlar mimaride yeniden hayat bulurken, proje süresince korunmaya alınan ağaçlar, proje sonunda yeniden ev, bahçe ve ortak alanlara yerleştiriliyor.

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler
Projenin mimari tasarımında birincil hedef olan rahatlığa ulaşılırken, sürdürülebilirlik de tüm detayları ile göz önüne alınmış. Villalar mekanik sistemlere bağımlılığı azaltacak şekilde basit tasarım konseptine dayandırılmış.

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgilerİç yaşam alanları, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş dış mekanlar ile bütünleştirilmiştir. Villalarda yaşam stilini tamamlayan son teknoloji kontrol sistemleri sayesinde, enerjinin optimum düzeyde kullanılması mümkün olacak. Villalardan bağımsız olarak oluşturulan avlu ve teras alanları ile Bodrum’un eşsiz güzelliklerini dört mevsim yaşama imkanı yaratılmış.

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgiler
Zamanın ötesinde sonsuz bir keyif sunan Epique Island’ın mimarisini, dünyaca ünlü Güney Afrikalı SAOTA üstlenirken, iç mimarisini ise yine Güney Afrikalı ARRCC tasarladı. Konfordan ödün vermeksizin her ayrıntının düşünüldüğü Epique Island, SAOTA ortaklarından Philip Olmesdahl’ın da belirttiği gibi; ada sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri kadar lüks, çıplak ayakla dolaşabilecekleri kadar doğal bir tasarımla kurgulanmış

Epique Island Fiyatlar ve Genel Bilgilerİletişim Bilgileri
Adres :Tilkicik Koyu, Yalıkavak-Bodrum/Muğla
Telefon :0212 259 00 00
Web :http://www.epique.com.tr/
E-mail :info@epique.com.tr

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.