Take a fresh look at your lifestyle.

ERA Türkiye’ye ABD’den 2 ödül birden

ERA Gayrimenkul Türkiye, ABD’de düzenlenen ‘Uluslararası İş Konferansı’ IBC ’den 2 ödülle döndü.

0 5

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, bu yıl Las Vegas’ta düzenlenen,  tüm dünyada faaliyet gösteren ERA Gayrimenkul Danışmanı ve brokerlarının bir araya geldiği ERA International Business Conferance’da (IBC) iki ödül aldı.  En çok satış yapan ERA Kale ofisi Broker’ı Tolga Akçıl ve en çok satış yapan Gayrimenkul Danışmanı Sema Akçıl ödülle döndüğü konferansta, ERA Türkiye‘nin çalışma modeli diğer ülkelerde yer alan ERA master franchise’lara örnek gösterildi.

19-21 Şubat tarihleri arasında 25 ülkeden, 3 bine yakın temsilcinin katılımıyla 3 gün boyunca süren ‘ERA IBC  ’de, alanında lider konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini paylaşırken broker ve gayrimenkul danışmanları uluslararası networklerini geliştirdiler. ERA profesyonellerinin işlerini büyütmeleri ve üretkenliklerini arttırmaları için bir araya geldiği etkinlikte eğitimler, paneller, forumlar da düzenlendi.

ERA Global Başkanı ve ERA International CEO’su Sue Yannaccone ve ERA Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay’ın da katıldığı konferansta Atalay şöyle konuştu: “Türkiye’de 5 yıllık genç bir firma olmamıza rağmen kısa sürede yakaladığımız başarı ile ERA Global’de adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. 2017 yılında yakaladığımız büyüme rakamları ve hayata geçirdiğimiz işbirliklerimiz markamızın olduğu kadar Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarımızın da başarısını ve hedeflerini yükseltmesine yardımcı oluyor. Aldığımız ödüller de ERA olarak Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarımızın kariyer ve eğitimlerine yaptığımız yatırımların doğru olduğunu gösteriyor. Şu anda çalışma modelimiz birçok ülkede bulunan ERA’lılara örnek olarak gösteriliyor. Bundan dolayı da oldukça gururluyuz.”

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26