Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Erken Rezervasyon Otelleri İle Ekonomik Tatil

Erken rezervasyon otelleri sayesinde tüm yıl boyunca beklediğiniz harika tatili oldukça uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Bu yıl tatiliniz için daha fazla ödemeyin ve rezervasyonunuzu erkenden yaptırın!

0 589

Birkaç yıl öncesine kadar yabancıların yaz tatillerini kış aylarında planladıklarını, bu sayede bizden çok daha uygun fiyatlarla tatil yapabildiklerini konuşurduk. Uzun bir süre boyunca “turistlere özel” gördüğümüz erken rezervasyon otelleri bizim aramızda da popüler olmaya başladı. Neredeyse tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen yıl daha fazla insan yaz tatilini erkenden ayarlayarak avantajlı fiyatlardan yararlanıyor.

Erken Rezervasyon Otelleri Neden Bu Kadar Ekonomik?

Özellikle deniz kenarında bulunan ve dolayısıyla sezonluk iş yapan büyük oteller için doluluk oranı önemli bir finansal başarı kriteri. Çoğu yılın belirli bir döneminde açık olan bu oteller satışlarını mümkün olan en erken sürede başlatarak doluluklarını arttırmaya çalışıyorlar.

Erken rezervasyon otelleri kış döneminde yaptıkları satışlarla yoğun olacakları yaz mevsiminde elde edecekleri gelirin bir bölümünü garanti altına alıyorlar. Böyle önemli bir ekonomik avantajı elde etmek için de kış aylarında düşük fiyatlarla satış yaparak potansiyel müşterilerin kendilerini tercih etmelerini sağlıyorlar.

Erken rezervasyon ne zaman yapılır hemen öğrenin!

Tatilinizi Erkenden Planlamanın Avantajları Neler?

2019 Tatil Günleri Takvimi‘ne bakarak bu sene bol olan resmi tatil günlerinizi değerlendirin! Sezona göre gidebileceğiniz yer önerilerini de sayfada bulabilirsiniz.

Erken rezervasyon otelleri uygun fiyatlarla tatil olanakları sunuyor. Ancak tatilinizi erkenden planlamanın sağladığı tek avantaj bu değil. Erken rezervasyonla daha az harcayarak daha iyi bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.