Eston Şehir Mahallem’de faizler dibe vurdu

0

- Advertisement -

ESTON Şehir Mahallem’de 48 ay vade için % 0,42 faizle mahalle hayatına dönüş fırsatı

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem, 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade seçenekleriyle az katlı yapılarda, yeşille iç içe ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Eston Şehir Mahallem’de her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu 28 farklı kat planlı daire seçeneği sunuluyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün en güçlü markalarından ESTON’un son projesi “Eston Şehir Mahallem” Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu.

Polatyol tarafından geliştirilen Eston Şehir Mahallem, Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun, az katlı özel konseptiyle öne çıkıyor. Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana yeşille, doğayla, bahçeyle iç içe olmak isteyenler tarafından büyük ilgi görüyor.

Uluslararası arenada etkin bir konuma sahip Servotel’in proje geliştirme danışmanlığını yaptığı Eston Şehir Mahallem, dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından tasarlandı. 315 birimde tam 28 farklı kat planı sunulması ev almak isteyenlere büyük seçim imkânı sağlıyor. Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlardaki evler 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade imkanıyla sunuluyor.

Kaydet

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26