Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ev Alana da Kiralayana da ücretsiz sağlık hizmeti

0 34

Dünyanın 1 numaralı Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker Müşterilerine, Acil Sağlık Hizmeti Medline’dan
Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker, müşteri memnuniyeti kapsamında, müşterilerine 3 aylık Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliği hediye ediyor.

Dünyada, 6 Kıtada, 54 farklı ülkede, 3.500’den fazla ofisi, 100.000 danışmanı ile gayrimenkul satışı yapan, Türkiye’de ise 21 farklı şehirde 102 ofisi ile hizmet veren Coldwell Banker, sağlıktaki en hayati sorun olan, acil durumlarda yaşanan yetersiz müdahalelerin önüne geçebilmek, müşterilerinin acil durumlarında yanlarında olabilmek adına Türkiye’nin ilk özel “acil sağlık hizmeti” veren kuruluşu Medline ile işbirliğine gidiyor. Coldwell Banker’dan Alım-Satım veya Kiralama yapan herkes, 3 ay ücretsiz Medline Acil Sağlık üyeliğine hak kazanıyor.

Ev Alana da Kiralayana da ücretsiz sağlık hizmetiHizmet kapsamı içerisinde müşteriler; Medline Acil Sağlık’ın 32 acil durum parametresi dahilinde gerçekleşecek acil durumlarda doktorlu kara ambulansından ücretsiz olarak yararlanılabiliyor. Ayrıca beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkacak sağlık sorunları için Medline Acil Sağlık’ın 7/24 telefonla tıbbi danışmanlık hizmetinden de faydalanılabiliyor.

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ve Medline Acil Sağlık Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürkan Ergenekon’un 1 Haziran 2016, Çarşamba günü katıldığı imza töreninde Ergenekon; işbirliklerinin uzun soluklu olmasını dilediklerini ve Coldwell Banker müşterilerinin ayrıcalıklı Medline dünyasına hoş geldiklerini, kaydetti.

MEDLINE ACİL SAĞLIK hakkında
Medline Acil Sağlık, kurulduğu 1995 yılından 2009 yılına kadar hastane öncesi acil sağlık hizmetlerini üstlenmiştir. 2009’un ikinci yarısından itibaren sadece acil sağlık alanında değil, hastane dışında kalan “yerinde sağlık” ve “acil durum” ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çeşitli hizmetleri vermek üzere yapısını yenilemiştir.

Esas Holding şirketi olan Medline Acil Sağlık, 365 gün 24 saat Telefon ile Tıbbi Danışmanlık, Revir ve Sabit Nokta Sağlık Hizmeti, Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı ilk yardım eğitimleri, Bireysel Hizmet Paketleri (eve doktor, evde ya da işyerinde tetkik, checkup), Sağlık Taramaları, Doktorlu Kara Ambulansı, Hava Ambulansı Organizasyonu hizmetlerini vermektedir. Medline Acil Sağlık, 2011 yılının sonundan itibaren Evde Sağlık Hizmetleri alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Detaylı bilgi için www.medlineacil.com adresini ziyaret ediniz.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.