Take a fresh look at your lifestyle.

Ev Alana da Kiralayana da ücretsiz sağlık hizmeti

0 9

Dünyanın 1 numaralı Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker Müşterilerine, Acil Sağlık Hizmeti Medline’dan
Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker, müşteri memnuniyeti kapsamında, müşterilerine 3 aylık Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliği hediye ediyor.

Dünyada, 6 Kıtada, 54 farklı ülkede, 3.500’den fazla ofisi, 100.000 danışmanı ile gayrimenkul satışı yapan, Türkiye’de ise 21 farklı şehirde 102 ofisi ile hizmet veren Coldwell Banker, sağlıktaki en hayati sorun olan, acil durumlarda yaşanan yetersiz müdahalelerin önüne geçebilmek, müşterilerinin acil durumlarında yanlarında olabilmek adına Türkiye’nin ilk özel “acil sağlık hizmeti” veren kuruluşu Medline ile işbirliğine gidiyor. Coldwell Banker’dan Alım-Satım veya Kiralama yapan herkes, 3 ay ücretsiz Medline Acil Sağlık üyeliğine hak kazanıyor.

Ev Alana da Kiralayana da ücretsiz sağlık hizmetiHizmet kapsamı içerisinde müşteriler; Medline Acil Sağlık’ın 32 acil durum parametresi dahilinde gerçekleşecek acil durumlarda doktorlu kara ambulansından ücretsiz olarak yararlanılabiliyor. Ayrıca beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkacak sağlık sorunları için Medline Acil Sağlık’ın 7/24 telefonla tıbbi danışmanlık hizmetinden de faydalanılabiliyor.

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ve Medline Acil Sağlık Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürkan Ergenekon’un 1 Haziran 2016, Çarşamba günü katıldığı imza töreninde Ergenekon; işbirliklerinin uzun soluklu olmasını dilediklerini ve Coldwell Banker müşterilerinin ayrıcalıklı Medline dünyasına hoş geldiklerini, kaydetti.

MEDLINE ACİL SAĞLIK hakkında
Medline Acil Sağlık, kurulduğu 1995 yılından 2009 yılına kadar hastane öncesi acil sağlık hizmetlerini üstlenmiştir. 2009’un ikinci yarısından itibaren sadece acil sağlık alanında değil, hastane dışında kalan “yerinde sağlık” ve “acil durum” ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik çeşitli hizmetleri vermek üzere yapısını yenilemiştir.

Esas Holding şirketi olan Medline Acil Sağlık, 365 gün 24 saat Telefon ile Tıbbi Danışmanlık, Revir ve Sabit Nokta Sağlık Hizmeti, Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı ilk yardım eğitimleri, Bireysel Hizmet Paketleri (eve doktor, evde ya da işyerinde tetkik, checkup), Sağlık Taramaları, Doktorlu Kara Ambulansı, Hava Ambulansı Organizasyonu hizmetlerini vermektedir. Medline Acil Sağlık, 2011 yılının sonundan itibaren Evde Sağlık Hizmetleri alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Detaylı bilgi için www.medlineacil.com adresini ziyaret ediniz.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26