Take a fresh look at your lifestyle.

Evim Yüksekdağ görücüye çıkıyor

0 10

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi 21 Ocak’ta görücüye çıkıyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın son dönemlerde hızla gelişen ilçelerinden Esenyurt’ta inşa edilen Evim Yüksekdağ‘ın tüm detayları 21 Ocak Perşembe saat 10.00’da Raffles Istanbul’da basına tanıtılacak.

<a href=Evim Yüksekdağ görücüye çıkıyor" width="630" height="355" />

Yatırımcıların merakla beklediği 363 konutluk proje 20 katlı 2 adet, 21 katlı 1 adet olmak üzere 3 blok olarak yükselecek. “Hayatın içinde bir aile projesi” sloganıyla yola çıkan, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı proje, firmanın 11 bin metrekarelik kendi arsası üzerinde hayata geçiriliyor.

BİR AİLE PROJESİ…

2+1 ve 3+1 dairelerin dışında konut tipinin yer almadığı Evim Yüksekdağ, aile projesi olarak tasarlandı. Sosyal alanları ile dikkat çeken Evim Yüksekdağ’ın sosyal donatıları içerisinde fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Toplu taşıma, eğitim kurumları ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla sizin ve aileniz için benzersiz bir konumda yer alan Evim Yüksekdağ’da genişlik ve ferahlığın ön planda tutuluyor.

 

Lokasyonu ile büyük avantaj sağlayan proje E-5 ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca 11 metrekarelik alanın 7 bin metrekarelik bölümü yeşil alanlar için ayrılıyor. Projede daire fiyatları 225 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Program:
Toplantı: Evim Yüksekdağ lansman
Tarih     : 21 Ocak 2016
Yer        : Raffles İstanbul
Saat      : 10.00

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26