Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Evinize Yaratıcı Bir Dokunuş: Eqona Pratik Serisi

0 38

Aileyi merkeze alan ve tüketici nezdinde samimi, sıcak, insanlara yakın bir marka algısına sahip Günsan, yeni Eqona Pratik serisi ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Anahtar priz ürünlerinde pek çok alternatif sunan Günsan’ın en yeni serisi Eqona Pratik, gündelik hayatta sunduğu pratik çözümler ile dikkat çekiyor.

Evinize Yaratıcı Bir Dokunuş: Eqona Pratik SerisiAlanında birçok ilke ve inovatif fikre imza atan Günsan, bu kez elektrik anahtarlarını telefon tutucu olarak da kullanıma sunuyor. Eqona pratik telefon tutucu anahtar priz, üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma devrini sona erdiriyor.

Priz olarak kullanımının haricinde, Eqona serisinin anahtarlık olarak da kullanılabilen Eqona Anahtarlık Priz ürünü, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.

Yine Eqona Pratik serisine ait derece& saat anahtar prizi ise, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Eqona Pratik Notluk, ışık anahtarının altında bulunan notluğu ile yine unutkan aile bireylerinin yardımına koşarak hayat kurtarıyor. Notluk hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Eqona Pratik serisi ürünler, sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor.

Günsan ürünleri tek tıkla kapınızda

Geniş ürün yelpazesi ve sunduğu farklı tasarımlarla dikkat çeken Günsan, web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği satışlarla hizmet ağını daha da güçlendiriyor.

Evin her alanında kullanabilecek pratik ürünleri hayata geçiren Günsan, web sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdiği modern ve konforlu tasarıma sahip Eqona anahtar, priz, komütatör, dimmer ve Eqona Pratik serisi ile girdiği evlere renk katacak.

Günsan, web sitesi üzerinden alışveriş yapan müşteriler ödemeyi kredi kartı ile yapabiliyor.  Günsan Online Market’ten alışveriş yapan müşteriler 50 TL üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemeyecekler.

Günsan online markete www.gunsanelectric.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günsan ürünlerini satın alabileceğiniz diğer online kanallar ise www.n11.com ve www.hepsiburada.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.