Take a fresh look at your lifestyle.

Evinize Yaratıcı Bir Dokunuş: Eqona Pratik Serisi

0 9

Aileyi merkeze alan ve tüketici nezdinde samimi, sıcak, insanlara yakın bir marka algısına sahip Günsan, yeni Eqona Pratik serisi ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Anahtar priz ürünlerinde pek çok alternatif sunan Günsan’ın en yeni serisi Eqona Pratik, gündelik hayatta sunduğu pratik çözümler ile dikkat çekiyor.

Evinize Yaratıcı Bir Dokunuş: <a href=Eqona Pratik Serisi" width="1260" height="766" />Alanında birçok ilke ve inovatif fikre imza atan Günsan, bu kez elektrik anahtarlarını telefon tutucu olarak da kullanıma sunuyor. Eqona pratik telefon tutucu anahtar priz, üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma devrini sona erdiriyor.

Priz olarak kullanımının haricinde, Eqona serisinin anahtarlık olarak da kullanılabilen Eqona Anahtarlık Priz ürünü, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.

Yine Eqona Pratik serisine ait derece& saat anahtar prizi ise, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Eqona Pratik Notluk, ışık anahtarının altında bulunan notluğu ile yine unutkan aile bireylerinin yardımına koşarak hayat kurtarıyor. Notluk hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Eqona Pratik serisi ürünler, sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor.

Günsan ürünleri tek tıkla kapınızda

Geniş ürün yelpazesi ve sunduğu farklı tasarımlarla dikkat çeken Günsan, web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği satışlarla hizmet ağını daha da güçlendiriyor.

Evin her alanında kullanabilecek pratik ürünleri hayata geçiren Günsan, web sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdiği modern ve konforlu tasarıma sahip Eqona anahtar, priz, komütatör, dimmer ve Eqona Pratik serisi ile girdiği evlere renk katacak.

Günsan, web sitesi üzerinden alışveriş yapan müşteriler ödemeyi kredi kartı ile yapabiliyor.  Günsan Online Market’ten alışveriş yapan müşteriler 50 TL üzeri siparişlerinde kargo ücreti ödemeyecekler.

Günsan online markete www.gunsanelectric.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günsan ürünlerini satın alabileceğiniz diğer online kanallar ise www.n11.com ve www.hepsiburada.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26