Take a fresh look at your lifestyle.

Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy Satışta

Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy Fiyatlar ve ödeme seçenekleri

0 37

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat işbirliğiyle İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de yaşama geçirilen Evinpark Ada & Tepe ve Kadıköy Fikirtepe’de yükselen Evinpark Kadıköy Konutlarında tanıtım öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatlarıyla ön satışlara başlandı.

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat işbirliğiyle Maltepe’de yaşama geçirilenEvinpark Ada & Tepe ve Kadıköy Fikirtepe bölgesinde hayata geçirilen Evinpark Kadıköy projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere tanıtım öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatları sunuluyor.

Yatırımlarına durmaksızın devam ederken ev sahibi olmayı da kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyleyen Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, her iki projede de ön satışlara başladıklarını açıkladı.

Öztürk “Yatırımlarımıza durmaksızın devam ediyoruz, Bağdat Caddesi’nde şimdiye kadar 100 bina ve 2 bin 500 civarında konutu yeniledik. Evinpark Ada & Tepe’ ve ‘Evinpark Kadıköy projelerimizin kısa bir süre sonra lansmanlarını gerçekleştireceğiz.

evinpark kadıköy projesiTanıtım öncesinde projelerimizden ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip ödeme ve fiyat fırsatları sağlıyoruz. Maltepe Devlet Hastanesi’nin yanı başında metro, E-5 ve sahil yoluna yakınlığıyla dikkat çeken mahalle konseptiyle yaşama geçirdiğimiz Evinpark Ada & Tepe projemizin kaba inşaatı tamamlandı.

Projemizdeki örnek daireleri de en kısa sürede bitirerek gelen misafirlerimizin beğenisine sunacağız. Rezidans hayatına merhaba demek isteyenlere ise Kadıköy’de yükselen tarihi yarımadanın benzersiz manzarasına hakim Evinpark Kadıköy projemizde ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyoruz. Projelerimizden 0,88 faiz ve 120 ay vade imkanlarıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz” diye konuştu.

Şehrin merkezinde mahalle konseptli proje…

Toplam 432 ev ve 37 ticari üniteden oluşan Evinpark Ada & Tepe’de metrekare büyüklükleri 85 M² ile 260 M² arasında değişen 2+1’den 4+1 dublekse kadar konut alternatifleri bulunuyor.

Şehrin merkezinde mahalle kültürünü arzu edenler için sıcak ve samimi komşuluk ilişkilerinin yaşatılacağı 10’ar katlı 10 blok şeklinde mahalle konseptiyle hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’de teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Konutların M² fiyatlarının 7 bin liradan başladığı projeden ev sahibi olmak isteyenlere  Evinpark Ada & Tepe’de uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade imkanı sunuluyor.

18 bin M² arazi üzerine kurulu ‘Evinpark Ada & Tepe 8 bin M² yeşil alana sahip. ‘Evinpark Ada & Tepe’nin sosyal imkanlar arasında çocuk parkı, yürüme yolu, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Ayrıca projede her daireye ait özel otopark da mevcut.

Ev ve işyerim aynı yerde olsun diyenler için…

Kadıköy’de yükselen tarihi yarımadanın benzersiz manzarasına sahip ‘Evinpark Kadıköy’ projesinde ise toplam 467 ev 84 tane ticari birim ve alışveriş merkezi yer alıyor. ‘Evinpark Kadıköy’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Evim ve iş yerim aynı yerde olsun isteyenlere ticari alanlarda zengin seçenekler sunuluyor. Projeden 0,88 faiz ve 120 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün, konutların M² fiyatları ise 8 bin liradan başlıyor.

Teslimlerin 2019 senesinde gerçekleştirilmesi planlanan ‘Evinpark Kadıköy’ün sosyal imkanlar arasında ise açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More