Take a fresh look at your lifestyle.

Evora Denizli Fiyatlar ve Genel Özellikler

0 19

Teknik Yapı ve Emlak Konut ortaklığı ile hayata geçirilen proje’nin lansmanı geçtiğimiz haftalar’da basın gezisi ile tanıtılmıştı. Evora Denizli projesi, Denizli Merkezefendi’de hayata geçiriliyor.

<a href=Evora Denizli Fiyatlar ve Genel Özellikler" width="800" height="542" />Evora Denizli, Rezidans, Ev ve ofis olarak toplam 12 adadan oluşuyor. Projede 1500 adet konut bulunuyor.

Teknik Yapı, İstanbul’da hayata geçirdiği projelerden sonra şimdi Denizli’de. Geçtiğimiz günlerde satışlarına başlanan Evora Denizli projesi, Denizli’nin yeni simgesi olmaya aday bir yaşam alanı. Toplam 115 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Evora Denizli’de 1.500 adet daireye yer veriliyor.

<a href=Evora Denizli Fiyatlar ve Genel Özellikler" width="800" height="359" />1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunan projede dairelerin tamamında geniş balkon alanları mevcut. Teknik Yapı Evora Denizli fiyatları metrekare bazında ortalama 2 bin 700 TL’den başlıyor.

Tamamı peşin alımlarda tutar üzerinden yüzde 12’lik bir indirim yapılıyor. Aynı zamanda banka kredisi kullanarak ödeme de yapılabiliyor. 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedeflenen Teknik Yapı Evora Denizli’de dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor.

<a href=Evora Denizli Fiyatlar ve Genel Özellikler" width="1252" height="596" />

İletişim Bilgileri
Adres :Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi/Denizli
Telefon :444 10 08
Web :http://www.evoradenizli.com/
E-mail :info@teknikyapi.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More