Take a fresh look at your lifestyle.

Evora Denizli metrekare fiyatları

0 13

Evora Denizli projesinde satışlar başladı. Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 850 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 1 peşinat ve 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor…

<a href=Evora Denizli metrekare fiyatları" width="1252" height="596" />

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından Denizli Merkezefendi’de hayata geçirilen Evora Denizli projesi satışa çıktı.

Emlak Konut GYO’nun Denizli Merkezefendi’deki 115 bin 291 metrekarelik arsa ihalesini alan Teknik Yapı projenin satışlarına start verdi.

<a href=Evora Denizli metrekare fiyatları" width="800" height="359" />

10 ayrı parselden oluşan Evora Denizli projesinde toplam bin 500 konut, özel eğitim kurumu ve bir devlet okulu bulunuyor.

Projede büyüklükleri brüt 84,37 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Evora Denizli fiyatları metrekare bazında 2 bin 850 TL’den başlıyor. Lansmana özel peşin ödemelerde yüzde 12 indirim imkanı sunulduğu projede düşük peşinat ve vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 1 peşinat veriliyor. Peşinatın yüzde 24’ü 36 ay sonra ödeniyor. Kalan yüzde 75’i ise banka kredisi ile ödeniyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor kalan tutar 48 ay 0 faizle taksitlendiriliyor.

 

36 AY SONRA TESLİM

36 ay sonra teslimleri yapılması planlanan Teknik Yapı Evora Denizli projesinde organik göletler, kapalı otopark, yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, fitness salonu gibi birçok sosyal olanak yer alıyor.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More