Evora Denizli şehrin standartlarını yükseltecek

0

- Advertisement -

Teknik Yapı‘nın Denizli’de hayata geçirdiği  1500 konutluk Evora Denizli projesinde lansmana özel % 12 indirim fırsatı ile satışlara başladı.

<a href=Evora Denizli şehrin standartlarını yükseltecek" width="800" height="542" />Denizli Merkez Efendi’deki 115,291 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselecek olan Evora Denizli projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daireleri barındıracak. Büyük ve geniş balkon konseptiyle açık ve ferah yaşam alanlarına açılan dairelerin büyüklükleri brüt 84,37 m² ile 201,06 m² arasında olacak.

<a href=Evora Denizli şehrin standartlarını yükseltecek" width="800" height="359" />Evora Denizli’de  Lansmana Özel Yüzde 12 İndirim

Teknik Yapı‘nın  Anadolu’daki ilk projesi olan projede konut alıcıları için çok özel ödeme koşulları sunuluyor.
Anadolu’ya açılımın ilk adımı olan Denizli’de satışa sunulan daireler için lansmana özel indirim ile birlikte uygun peşinat ve ödeme planları sunulacak.

<a href=Evora Denizli şehrin standartlarını yükseltecek" width="800" height="487" />Denizli’ye özel ödeme planlarının en önemli ayağını, sadece lansmana özel peşin alımlarda yüzde 12 indirim oluşturacak.

Yüzde 1 peşinat ödeyen herkesin konut sahibi olması da, lansmanın diğer önemli fırsatı olacak. Diğer taraftan ilk üç yılı sadece faiz ödemesinden oluşan ödeme planı veya 36 ay sıfır faizli ödeme planı tercih edebilecek.

 

İletişim Bilgileri
Adres :Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi/Denizli
Telefon :444 10 08
Web :http://teknikyapi.com/
E-mail :info@teknikyapi.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26