Fakir’den Powermix Blender ve Tolero Buharlı Pişirici

0

Ramazan’da beslenmesine dikkat edenlere Fakir Hausgeräte’den pratik ve kullanışlı Powermix Blender ve Tolero Buharlı Pişirici

Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte mutfak grubu ürünleriyle Ramazan’da pratik ve sağlıklı lezzetlere imza atmak isteyenlerin yardımcısı oluyor. Powermix ile sağlıklı karışımlar, vitaminli çorbalar yaparken Tolero ile yiyeceklerinizi buharla sağlıklı bir biçimde pişirebileceksiniz.

Fakir Powermix Blender, yüksek devir gücü ile kısa zamanda harikalar yaratmanızı sağlarken birden fazla öğünü tek tuşla hazırlamanıza olanak veriyor. Powermix‘in cam kadar sağlıklı, camdan daha hafif ve özel bir malzeme olan tritan haznesi her sıcak soğuk karışım için kullanılabiliyor.

- Advertisement -

1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ile fırtına bıçaklar, her türlü öğütme, karıştırma ve parçalama işlemini kolaylıkla yapıyor. Yazın sıcak günlerinde kalıp buzlar ve karpuz dilimleriyle yapılan bir smoothie, sebzelerden oluşan vitaminli bir çorba, et yemeklerinin sunumunu ve tadını doruğa ulaştıran soslar, Fakir Powermix’in dokunmatik ekranında bulunan tek tuş ile dakikalar içinde hazır oluyor. Diyet yapanlar için çiğ sebze ve meyvelerden oluşan sağlıklı detoks içeceklerini de kolayca hazırlamak Powermix ile mümkün oluyor.

İftar sofralarında sağlıklı beslenip formda kalmak isteyenlerin en büyük yardımcısı Fakir Tolero Buharlı Pişirici oluyor. Sebze, meyve, et çeşitleri hatta bakliyat ürünlerini su değmeden tam kıvamında buhar sağlığında pişirebiliyor.

Yemeklerinizi bir arada ya da ayrı ayrı pişirebilen 3 katlı pişirme ünitesine sahip Tolero ile lezzetli yemekler yapmak için yapmanız gereken tek şey, haznesine su ekleyip ve menüden seçtiğiniz yemeğe göre saatini ayarlamak oluyor. Uyarı sesini duyduğunuz an yemekleriniz eşsiz lezzetiyle hazır hale geliyor. Yağsız pişen sağlıklı sebze, meyve ve etlerin haznelerde bıraktığı tortu suya tutulduğunda pratik ve kolayca temizlenebiliyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.fakir.com.tr

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz