Take a fresh look at your lifestyle.

Farilya Asia‘ya Ortadoğulu Yatırımcı İlgisi

Farilya Asia Projesi Ortadoğulu yatırımcıların beğenisini kazandı.

0 39

Ufuk İstanbul Mesken‘in Pendik‘in hızla değerlenen Kaynarca bölgesinde geliştirdiği Farilya Asia Projesi, 1.Türk–Arap Gayrimenkul ve Proje Fuarı‘nda Ortadoğulu yatırımcıların beğenisini kazandı.

Pendik‘te gayrimenkul sektörünün deneyimli markası Ufuk İstanbul Mesken tarafından inşa edilmekte olan Farilya Asia, 6–8 Aralık 2017 tarihleri arasında The Green Park Hotel &Pendik Convention Center‘da düzenlenen 1. Türk–Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım ve Finansman Fuarı‘nda yoğun ilgi gören projeler arasında yer aldı.

Yabancı yatırımcılardan tam not

Farilya Asia Satış ve Pazarlama Direktörü Arman Özver, fuarda Farilya Asia standının iki günde  100‘e yakın alıcı adayı tarafından ziyaret edildiğini kaydederek, ziyaretçiler arasında yer alan Ürdün ve Cezayir heyetlerini ise satış ofisinde de ağırladıklarını belirtti. Başarılı bir organizasyon geçirdiklerini ifade eden Özver, gördüklerini ilgiden memnuniyet duyduklarını dile getirerek, yatırımcıların özellikle projenin Kadıköy – Sabiha Gökçen metro duraklarından birine komşu olması ve proje avlusundaki alışveriş mağazalarından çok etkilendiklerini belirtti.

Dairelerde rezidans konforu

FarilyaAsia‘da çoğu panoramic Marmara denizi manzarasına sahip toplam 379 adet daire olduğunu söyleyen Özver, proje hakkında şu bilgileri verdi : “Farilya Asia’da 1+1 daireler 82 – 96 m2 , 2+1 daireler 109 – 159 m2 , 3+1 daireler 161 – 173 m2 , 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt farkı ise ilgili  Kanun’nda belirtildiği  oranlardadır. Pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi sayesinde ciddi ekonomik avantaj da sağlayan projede, daireler üst düzey ses ve ısı izolasyonuna da sahip bulunuyor. 13.000 m2 büyüklüğünde bir arazi üzerinde inşa edilmekte olan projede, konutların yanı sıra mağazalar da yer alıyor. Toplam 4.500 m2 üzerinde 32 adet mağaza  bulunuyor ve tamamı projenin avlu  meydanına bakıyor. Günlük ihtiyaçlara yönelik hizmet verecek mağazalar, evden uzaklaşmadan alışveriş imkanı sağlıyor. Farilya Asia’da %8 KDV oranı içinde olmak üzere fiyatlar  388.000 ile 845.000 TL arasında değişişiyor. İnşaat faaliyetlerinin son aşamaya geldiği proje 2018 Haziran ayında sahiplerine teslim ediliecek.“

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More