Take a fresh look at your lifestyle.

Finansevim gayrimenkul alımında yeni bir dönem başlattı

Finansevim'den faizsiz 360 ay taksit ve 0 peşinat

0 56

Faizsiz gayrimenkul alımında yeni bir dönemi başlatan Finansevim; faizsiz, vade farksız konut sahibi olmak isteyenlerin kendi belirleyeceği
taksit miktanyla ev sahibi yapıyor

Finansevim Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özkaya: Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi ülkemiz da hizmetine sunmak için çıktığımız bu yolda, ilk hedefimiz; insanlarımızın alım gücünü nasıl kolaylaştırmak oldu.

Bu hedefimizi belirlerken ilk sorumuz insanlarımızın en uygun ve avantajlı yollarla faiz ödemeden, evden arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerini nasıl karşılanz oldu ve dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarakoo larak,Türk uygulamaya başladık.

Ev sahibi olmak isteyen herkes kolaylıkla bu hayaline kavuşacak
Finansevim olarak uyguladığımız ve birçok yeniliği içinde barındıran Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi ile insanlarımız hiçbir peşinat ödemeden, kira yardımı adı altında yapılan ek ödemeler yapmadan, dilerse fon katılım ücretini de Yine Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistem olarak 60 ay vadeye bölerek kendi belirleyeceği taksit miktarlanyla yine kendisinin belirleyeceği vade aralığıyla ev sahibi olabilecek.

Geliştirmiş olduğumuz ve Türkiye’de ilk defa uyguladığımız bu sistemde sadece ev değil, isteyen otomobil, isteyen arsa, eğitim, iş kurma gibi tüm ihtiyaçlarını sistemimizde mevcut olan paketlerimizle karşılayabilecekler.

Biz bu yola çıkarken daha önce uygulanmaya çalışılan buna benzer yöntemlerin insanlarımıza ne kadar maliyetli olduğunu gördük ve bu maliyetleri nasıl ortadan kaldırırız dedik.

Bunuda geliştirdiğimiz sistemdeki ödeme kolaylıklanyla gerçekleştirdik. Bunların başında önceden Türkiye’de uygulanan benzer sistemlerde evlerini hemen alan katılımcıların taksitlerine ek maliyetler oluşturulduğu ve diğer katılımcılara ödendiği için, maliyetleri neredeyse banka kredisiyle aynı oranlara geldiğini gördük. Bu sistemi kaldırarak bunun yerine maliyetsiz sistemler getirdik.

360 ay vade imkanı alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapacak

Özellikle orta ve alt gelir düzeyindeki insanlarımızın ev sahibi olabilmeleri için elimizi bizde taşın altına koyarak, bu zamana kadar yapılmayan ve ilk kez uygulanan 360 ay taksit imkanı sunduk. Orta ve orta altı gelir grubu mevcut sistemlerle konut sahibi olmakta zorlandıkları için bu modeli uygulayarak onlarında önünü açmış olduk.

Üstelik bu modelimizde 360 ay taksit öderken, sistemimizde evini son alacak kişi maksimum 100 ay içinde evine sahip olabilecek. Buradaki amacımız vadeyi uzatıp, insanları daha rahat bir ödeme kolaylığı sağlamak. Çünkü asıl sorun vade aralığı ve taksit miktarı.

Biz bu vade aralığını 360 aya kadar uzatarak, insanlarımızın küçük taksitlerle ev sahibi olmalarının önünü açarak bir yerde paraları kadar ödeme imkanı sunmuş olduk.

Böylelikle Türkiye’de konut sahibi olmadaki en büyük sorunlardan birini ortadan kaldırarak emlak ve gayrimenkul piyasanın da canlanacağına inanıyoruz. Kısacası konutta teslim tarihi ve taksit miktarını kendileri seçecek.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More